„Drudzy w Gdynia”
Drużyna chłopców z klas IV,  19.01.2018 r. zajęła II miejsce na Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie Usportowione, tym samym awansując do półfinałów wojewódzkich. Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach zawodów.

„Półfinał Wojewódzki za nami”
25.01.2018 r. drużyna chłopców w dwa ognie usportowione podjęła walkę o awans do finałów mistrzostw województwa.  Nasza drużyna razem z trzema innymi szkołami z Gdyni zaklasyfikowanymi do mistrzostw udała się na na kolejny szczebel zawodów do Szkoły Podstawowej nr 8 w Tczewie. Po zaciętej walce nasza szkolna reprezentacja zajęła II miejsce w półfinałach Mistrzostw Województwa Gdańsk. Gratulujemy wspaniałego sukcesu, pięknej sportowej postawy i godnego reprezentowania SP nr 20 na zawodach wojewódzkich.

Gratulujemy!