SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY RODZICE, KOLEŻANKI I KOLEDZY.

W IMIENIU UCZNIÓW, PERSONELU SZKOŁY, KIEROWCÓW AUTOBUSÓW, PIESZYCH, RADY RODZICÓW, RADY DZIELNICY, NAS WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z PĘTLI

PROSIMY!!!
1.    Przygotowując dziecka do „wyrzucenia” przed szkołą posadźmy je z PRAWEJ strony auta, aby wysiadając wchodziło na chodnik a nie na ulicę!
2.     Plecak, worek itp. umieśćmy razem z dzieckiem. Wysiadanie kierowcy, otwieranie bagażnika itp utrudnia ruch.
3.    Wjeżdżajmy na pętlę jak najdalej. Tak aby kierowcy za nami również mieli miejsce.
4.    Nie stawajmy na przystanku i pasach, by nie utrudniać  ruchu pieszych i autobusu.
5.    Nie wyprzedzajmy autobusu ani samochodów na pętli !!! Dzieci  często przechodzą przez jezdnię w roztargnieniu. Możemy ich nie zauważyć a o nieszczęście nie trudno.

Odbierając dzieci ze szkoły:
6.    Stawajmy na PARKINGU a nie na pętli czy w jej obrębie! Przez kilka lat Rada Dzielnicy starała się o pozyskanie go od PKP i utwardzenie. Wydano na to niebagatelną kwotę. Parking jest tuż obok pętli

Szanowni Państwo.
Bardzo prosimy – zastosujmy tych kilku prostych zasad, a na pętli będzie bezpieczniej i wygodniej dla nas wszystkich. Zapobiegnie to też zamknięciu pętli dla ruchu aut osobowych.

DZIĘKUJEMY – Rada Rodziców