Szczegóły festynu

W dniu 8 czerwca 2019 r. w godzinach 10.00 – 14.00 w naszej szkole odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Przewidzianych jest wiele atrakcji: turniej piłki siatkowej VI – VIII, konkurs na frekwencję klas, krótki trening piłki nożnej pod okiem  AG – szkółki piłkarskie Arka Gdynia Fundacje Rafała Murawskiego, podstawy tenisa z Gdyńską Akademią Tenisa, gry i zabawy prowadzone przez Sharks Basketball & Volleyball Academy i Sharks Travel, rodzinny konkurs plastyczny pt.: „Świat Disney’a” – bajkowa torba, możliwość rozwinięcia zdolności manualnych podczas szycia. Festyn uatrakcyjniać będą następujące stanowiska: loteria fantowa, sala tematyczna „Świat Disney’a” – w której można będzie obejrzeć prace wykonane przez uczniów wraz z rodzicami, bookcrossing, U7, angielski Early Stage, After School – gry i zabawy językowe, kawiarenka, punkt gastronomiczny – grill, soki przygotowane przez firmę Salvit, JUDO „Dragon”, Rada Dzielnicy Wielki Kack, DKMS (możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku).

Podczas trwania festynu czas będą umilały występy uczniów naszej szkoły – Talent Show, występ klasy VIII b, występ dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Na scenie będzie można podziwiać  podopiecznych Klubu Sportowego KOKARTKA i MUCHA , mini – koncert w wykonaniu gdyńskiej szkoły gitarowej PMGuitar oraz występ: ORKIESTRA KOTŁÓW KARAIBSKICH AMBERS STEEL BAND. W przerwach między występami odbywać się będą licytacje. Ze względu na wzbogacenie naszej szkoły w piękne boisko
w tym roku przewidziany jest jeden odlotowy dmuchaniec.

Zachęcamy także do wspólnej rodzinnej zabawy przed foto-zwierciadłem!

Serdecznie wszystkich zapraszamy!