Wszystkie miejsca zostały już zajęte

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-IV do wzięcia udziału w letnich półkoloniach organizowanych w naszej szkole.

Zajęcia będą organizowane od 4.07 do 8.07, w godzinach 8:00 – 16:00.

Na chętnych uczestników czekają liczne atrakcje:

• Wyjście do kina, zoo, do Gołębiewa, warsztaty
  • Gra terenowa w lesie nieopodal szkoły
  • Gry i zabawy ruchowe na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej
  • Zajęcia plastyczne, relaksacyjne i muzyczne

Program może ulec nieznacznym modyfikacjom m.in. w celu dostosowania się do wytycznych MEN, MZ i GIS w związku z pandemią COVID19.

Ilość miejsc ograniczona – 60 osób. O zamieszczeniu na liście decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału w półkoloniach ok. 200 zł, zależny od liczby zgłoszonych osób (w koszt wliczone są obiady, bilety ZKM, wejścia do: warsztaty, kina i Gołębiewa, ZOO, wraz z przejazdem autokarem). Po zebraniu chętnych zostanie podany dokładny koszt udziału w półkoloniach.

Zapisów należy dokonać w sekretariacie poprzez dostarczenie karty zgłoszeń do dnia 17.06.2021r. (decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona).
Karta zgłoszeń do pobrania ze strony internetowej szkoły (prosimy o jej wypełnienie na komputerze lub drukowanymi literami).

Karta zgłoszenia do pobrania tutaj

Klauzula RODO tutaj

Z poważaniem,