Drodzy Uczniowie i Rodzice,

zapraszamy wszystkie klasy do udziału w ogólnopolskiej akcji „Wigilia klasowa bez plastiku”. Zachęcamy, by uczniowie zabrali SZKLANY kubek i talerzyk oraz METALOWE sztućce na piątkowe spotkanie.
Dlaczego? Bo plastikowe talerzyki, widelczyki i kubeczki będą używane przez każdą osobę zaledwie 2-3 godziny, a w środowisku niestety rozkładać będą się od 100 do 1000 lat. Jest nas w szkole bardzo dużo, a co za tym idzie w ciągu tylko kilku godzin powstanie ogromna ilość odpadów!
Każdy mały gest, każda mała akcja liczy się, by ratować naszą planetę. Zróbmy coś dla niej razem. Pokażmy, że ochrona naszej planety jest dla nas ważna.

Aleksandra Zalewska – wychowawca kl. 7 d i Paulina Kiepuszewska – wychowawca 7 c