+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

23.05.2018 odbył się po raz pierwszy w Polsce Camp związany ze skokiem o tyczce. O tej imprezie pisał m.in. Dziennik Bałtycki. Impreza odbyła się na Hali Lekkoatletycznej w Gdyni, gdzie swoje pierwsze skoki oddawała sama Monika Pyrek! Wśród 250 uczniów z gdyńskich szkół również byliśmy i my! SP 20! Szkołę reprezentowała ekipa 21 uczniów, głównie z klas III oraz dwie uczennice klasy IV. Dzieci mogły tam sprawdzić swoje siły w kilku elementach motorycznych t.j sam skok o tyczce z pomocą wykwalifikowanych instruktorów sportu, biegu na 30 m mierzonym przez fotokomórkę, zwinności na ruchomej ściance wspinaczkowej, biegu przez płotki oraz wielu, wielu innych stacjach…
Dzieci otrzymały tam Certyfikat odbycia warsztatów skoku o tyczce z Mistrzyniami Sportu: Moniką Pyrek oraz Anną Rogowską, symboliczne koszulki oraz inne gadżety.
Camp był świetną nauką poprzez zabawę, mamy nadzieję, że podobne imprezy będą częściej gościły w Gdyni!