+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

DYREKCJA I NAUCZYCIELE

Dyrektor szkoły: mgr Marta Szymańska

Dyrektor Szkoły przyjmuje interesantów w piątki w godzinach 11.00-12.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
z sekretariatem: +48 58 629 39 30

Zastępcy dyrektora:

  • mgr Małgorzata Gabryelewicz,
  • mgr Iwona Nitychoruk

Wicedyrektorzy przyjmują interesantów w:
– poniedziałki w godzinach 16.30-17.30 (pok. nauczycielski – gab. wicedyrektora)
– środy w godzinach 16.00-17.00 (pok. 11 – gab. wicedyrektora)

 

W naszej szkole pracują nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym i z dużym doświadczeniem.

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
  • Marta Ziniak
  • Anna Majcher
  • Małgorzata Tarczyńska
  • Danuta Voigt
  • Danuta Bolek
  • Renata Bławat
  • Iwona Jaszińska-Kondrat
  • Danuta Borysławska
  • Beata Czacharowska
  • Danuta Bartkowska
  • Paulina Brzuchalska
  • Wioletta Kozak
  • Krystyna Warsińska
Nauczyciele poszczególnych przedmiotów szkolnych
  • j. polski: Małgorzata Pettkowska, Dorota Gieryk, Ewelina Wiśniewska, Anna Rost, Barbara Wysocka
  • matematyka: Marta Szymańska, Małgorzata Gabryelewicz, Danuta Jasieńska, Katarzyna Misztal, Katarzyna Właszynowicz, Patrycja Cieśla
  • j. angielski: Agnieszka Jankowska, Joanna Piekarska, Aleksandra Zalewska, Dagmara Grzybowska, Paulina Kiepuszewska, Anna Sadowska
  • j. hiszpański: Krzysztof Kwiatkowski, Joanna Motyńska
  • historia i społeczeństwo: Wioletta Krajewska
  • przyroda: Magdalena Chmiel, Waldemar Podgórski, Małgorzata Łukjanow
  • fizyka: Agnieszka Tartanus
  • chemia: Magdalena Chmiel
  • geografia: Waldemar Podgórski
  • biologia: Małgorzata Łukjanow
  • zajęcia komputerowe/informatyka: Agnieszka Wieczerzyńska
  • zajęcia techniczne/technika i informatyka: Karolina Makowska
  • muzyka: Joanna Polak
  • plastyka: Andrzej Kowalski
  • W-F: Katarzyna Dziubańska, Karolina Fiszer-Kaszuba, Agnieszka Bodzak, Krzysztof Soszyński
  • religia: Krystyna Krzych, ks. Patryk Misiewicz, ks. Marcin Lis
  • etyka: Iwona Nitychoruk
  • wychowanie do życia w rodzinie: Danuta Bolek, Małgorzata Łukcjanow
  • terapia pedagogiczna: Dominika Marantowicz, Iwona Nitychoruk
Nauczyciele sprawujący opiekę nad klasami
  • Klasa I a – Danuta Bolek
  • Klasa I b – Danuta Voigt
  • Klasa I c – Małgorzata Tarczyńska
  • Klasa II a – Wioletta Kozak
  • Klasa II b – Krystyna Warsińska
  • Klasa II c – Renata Bławat
  • Klasa III a – Anna Majcher
  • Klasa III b – Iwona Jaszińska-Konrad
  • Klasa III c – Marta Ziniak
  • Klasa III d – Paulina Brzuchalska
  • Klasa III e – Beata Czacharowska
  • Klasa III f – Danuta Borysłąwska
  • Klasa IV a – Agnieszka Jankowska
  • Klasa IV b – Agnieszka Bodzak
  • Klasa IV c – Barbara Wysocka
  • Klasa IV d – Katarzyna Właszynowicz
  • Klasa IV e – Dagmara Grzybowska
  • Klasa V a – Wioletta Krajewska
  • klasa V b – Danuta Jasieńska
  • Klasa V c – Paulina Kiepiszewska
  • Klasa V d – Aleksandra Zalewska
  • Klasa VI a – Joanna Polak
  • Klasa VI b – Ewelina Wiśniewska
  • Klasa VI c – Katarzyna Misztal
  • Klasa VI d – Anna Rost
  • Klasa VII a – Agnieszka Wieczerzyńska
  • Klasa VII b – Magdalena Chmiel
  • Klasa VII c – Waldemar Podgórski
  • Klasa VII d – Małgorzata Pettkowska
Nauczyciele świetlicy
  • Aleksandra Paliwoda
  • Dorota Milewska
  • Anna Spaleniak
  • Dorota Wojciechowska
  • Alicja Kozłowska
  • Ewa Tlaga
  • Katarzyna Arkuszewska
Nauczyciele biblioteki
  • Wiesława Cząstka
  • Katarzyna Mejer
Pedagog, Psycholog
  • Pedagog: Dominika Marantowicz
  • Psycholog: Monika Śledź