+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

DYREKCJA I NAUCZYCIELE

Rok szkolny 2019/2020

 

Dyrektor szkoły: mgr Marta Szymańska

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w PIĄTEK w godz.: 11.00-12.00.  Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
z sekretariatem: +48 58 629 39 30

Zastępcy dyrektora:

  • mgr Iwona Jaszińska-Kondrat,
  • mgr Iwona Nitychoruk

wicedyrektor: PONIEDZIAŁEK 16.30-17.30 i WTOREK 16.00-17.00 (gabinet wicedyrektora p. 11)

SKARGI I WNIOSKI przyjmowane są w gabinecie wicedyrektora p. 11

 

W naszej szkole pracują nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym i z dużym doświadczeniem.

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
  • Marta Ziniak
  • Małgorzata Tarczyńska
  • Aneta Roczniak
  • Danuta Bolek
  • Renata Bławat
  • Danuta Borysławska
  • Beata Czacharowska
  • Wioletta Kozak
  • Krystyna Warsińska
Nauczyciele poszczególnych przedmiotów szkolnych
  • j. polski: Małgorzata Pettkowska, Ewelina Wiśniewska, Anna Rost, Katarzyna Glińska, Anna Duda-Szafranek, Barbara Ścięgaj
  • matematyka: Marta Szymańska, Małgorzata Gabryelewicz, Danuta Jasieńska, Katarzyna Misztal, Roksana Piechocka, Agnieszka Tartanus, Anna Skalska, Jolanta Dzianach
  • j. angielski: Aleksandra Zalewska, Paulina Kiepuszewska, Marta Baranowska, Dominika Wojciechowska
  • j. hiszpański: Hanna Zygmunt
  • historia: Wioletta Krajewska, Beata Wolińska-Sińczak, Przemysław Tartanus
  • przyroda: Magdalena Chmiel, Małgorzata Łukjanow
  • fizyka: Agnieszka Tartanus
  • chemia: Magdalena Chmiel
  • geografia: Waldemar Podgórski
  • biologia: Anna Majcher, Małgorzata Łukjanow
  • informatyka: Agnieszka Wieczerzyńska, Iwona Jaszińska-Kondrat
  • technika: Anna Spaleniak
  • muzyka: Joanna Polak
  • plastyka: Andrzej Kowalski
  • W-F: Katarzyna Dziubańska, Karolina Fiszer-Kaszuba, Agnieszka Bodzak, Sieradzka Małgorzata, Małgorzata Korobczak, Krzysztof Soszyński
  • religia: Krystyna Krzych, Tomasz Giebler, ks. Aleksander Piotrowski, ks. Marek Krampa
  • etyka: Iwona Nitychoruk
  • wychowanie do życia w rodzinie: Danuta Bolek, Przemysław Tartanus, Małgorzata Łukjanow
  • edukacja dla bezpieczeństwa: Dorota Tomczyk
  • wiedza o społeczeństwie: Przemysław Tartanus
  • doradztwo zawodowe: Paulina Skowrońska
  • rewalidacja: Agnieszka Mrówka
  • nauczyciel wspomagający: Małgorzata Rulaf
Nauczyciele sprawujący opiekę nad klasami
  • Klasa I a – Wioletta Kozak
  • Klasa I b – Krystyna Warsińska
  • Klasa I c – Renata Bławat
  • Klasa II a – Marta Ziniak
  • Klasa II b – Danuta Borysławska
  • Klasa II c – Beata Czacharowska
  • Klasa III a – Danuta Bolek
  • Klasa III b – Aneta Roczniak
  • Klasa III c – Małgorzata Tarczyńska
  • Klasa IV a – Anna Skalska
  • Klasa IV b – Marta baranowska
  • Klasa IV c – Katarzyna Glińska
  • Klasa V a – Anna Majcher
  • Klasa V b – Agnieszka Wieczerzyńska
  • Klasa V c – Karolina Fiszer-Kaszuba
  • Klasa V d – Roksana Piechocka
  • Klasa V e – Anna Duda-Szafranek
  • Klasa V f – Przemysław Tartanus
  • Klasa VI a – Waldemar Podgórksi
  • klasa VI b – Agnieszka Bodzak
  • Klasa VI c – Agnieszka Tartanus
  • Klasa VI d – Małgorzata Pettkowska
  • Klasa VI e – Barbara Ścięgaj
  • Klasa VII a – Wioletta Krajewska
  • Klasa VII b – Danuta Jasieńska
  • Klasa VII c – Paulina Kiepuszewska
  • Klasa VII d – Aleksandra Zalewska
  • Klasa VIII a – Jolanna Polak
  • Klasa VIII b – Ewelina Wiśniewska
  • Klasa VIII c – Katarzyna Misztal
  • Klasa VIII d – Anna Rost
Nauczyciele świetlicy
  • Aleksandra Paliwoda
  • Anna Spaleniak
  • Ewa Tlaga
  • Katarzyna Arkuszewska
  • Weronika Halicka-Stelmaszyk
  • Anna Sadowska
  • Natalia Pacenko
Nauczyciele biblioteki
  • Wiesława Cząstka
  • Katarzyna Mejer
Pedagog, Psycholog
  • Pedagog: Marianna Prochowska, Paulina Zakrzewska
  • Psycholog: Marta Rybus