31.01.2020r. na piątej i szóstej godzinie lekcyjnej odbyły się  dwie tury apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów klas I-III za pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020. Uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca i wyróżnienia w 7 konkursach szkolnych organizowanych przez nauczycieli na terenie SP20, z czego 1 konkurs był zarówno eliminacjami do Gdyńskiego  Konkursu  Ortograficznego  dla uczniów klas III szkół podstawowych „Mistrz Ortografii Junior” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka – etap szkolny. Podajemy poniżej nazwy konkursów organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły:

1. Konkurs plastyczny „Jesień wokół nas”
  2. Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”
  3. Konkurs Fotograficzny„Mój pupil”
  4. Konkurs plastyczno- techniczny „Polska w lapbooku”
  5. Konkurs plastyczno- techniczny „Niezwykłe Anioły”
  6. Konkurs literacki „Zimowa przygoda dla klas II-III związany z akcją „Cała Polska czyta dzieciom”
  7. Gdyński Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych „Mistrz Ortografii Junior” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka – etap szkolny

W powyższych konkursach uczestniczyło 97 uczniów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dzieci potrafią cieszyć się nie tylko ze swoich osiągnięć, lecz również z  osiągnięć  koleżanek i kolegów.

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych sukcesów i  zachęcamy do wzięcia czynnego udziału w konkursach szkolnych i międzyszkolnych organizowanych w przyszłym półroczu.