Kto powiedział, że jesień jest smutna,
Że ma kolor szarego płótna,
Że jej prawie nie widać we mgle?
Kto to wszystko powiedział?
Ja nie!

Fragment wiersza „Pora wesoła” Marek Głogowski

Uczniowie naszej świetlicy z pewnością zgodzą się z autorem wiersza. Kolorowe barwy jesieni opanowały naszą salę, co widać na załączonych zdjęciach.  Wrzesień dostarczył nam mnóstwo ciekawych inspiracji do prac plastycznych. Oczywiście nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od wspólnego ustalenia zasady panujących w świetlicy i zgodnie podpisaliśmy odciskami kciuków nasz świetlicowy kontrakt.

Bawimy się nie tylko malując i wycinając ale również spędzamy czas na świeżym powietrzu. Gdy pogoda nas nie rozpieszcza trochę ruchu towarzyszy nam w sali, gdzie pod bacznym okiem pań możemy się ścigać czy tańczyć.

Dwa razy w półroczy będziemy rozmawiać o świecie emocji i uczuć, a każdy ostatni piątek miesiąca to dzień inicjatywy dzieci – każdy uczeń może zaprezentować coś co lubi, swoje hobby czy podzielić się z nami swoją ulubioną zabawą.

Ten rok szkolny zapowiada się w świetlicy naprawdę ciekawie!