4 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Dzieci przeżyły piękny czas bawiąc się w rytmie znanych przebojów. Zabawę animowali pracownicy szkoły tańca „Szczepan”, a wychowawcy towarzyszyli swoim uczniom na parkiecie. Niektóre zabawy  wywoływały sporo emocji, jak na przykład zapraszanie do tańca chłopców przez dziewczynki i odwrotnie. Dzieci przebrane w ciekawe, kolorowe stroje mogły w czasie zabawy wcielić się w wybrane przez siebie postacie. Zarówno uczniowie, jak i ich rodzice byli bardzo pomysłowi. Na parkiecie można było spotkać księżniczki, rycerzy, zwierzęta, czarnoksiężników i inne postacie z najnowszych bajek. Na klimat zabawy oprócz tła muzycznego wpływał również piękny wystrój sali gimnastycznej. Jego pomysłodawczyniami były wychowawczynie klas III: Pani W. Kozak i K. Warsińska. Wymienionym nauczycielom pomagali wychowawcy klas I-III oraz świetlicy, a także Pan Krzysztof Soszyński, Pan Waldemar Podgórski i Pani Wiesława Cząstka. Dzieci bawiły się również w salach lekcyjnych, gdzie wychowawcy przeprowadzali ciekawe zabawy i konkursy. Można było częstować się przygotowanymi przez rodziców łakociami. Tak spędzony czas z pewnością na długo wszyscy zapamiętamy.