+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VII

Nauczyciele opiekujący się klasami IV-VIII w roku szkolnym 2018/2019
  • Klasa IV a – Anna Majcher
  • Klasa IV b – Iwona Jaszińska-Konrat
  • Klasa IV c – Karolina Fiszer-Kaszuba
  • Klasa IV d – Roksana Piechocka
  • Klasa IV e – Anna Duda-Szafranek
  • Klasa IV f – Arletta Górska
  • Klasa V a – Agnieszka Jankowska
  • Klasa V b – Agnieszka Bodzak
  • Klasa V c – Barbara Wysocka
  • Klasa V d – Katarzyna Właszynowicz
  • Klasa V e – Dagmara Grzybowska
  • Klasa VI a – Wioletta Krajewska
  • klasa VI b – Danuta Jasieńska
  • Klasa VI c – Paulina Kiepuszewska
  • Klasa VI d – Aleksandra Zalewska
  • Klasa VII a – Joanna Polak
  • Klasa VII b – Ewelina Wiśniewska
  • Klasa VII c – Katarzyna Misztal
  • Klasa VII d – Anna Rost
  • Klasa VIII a – Agnieszka Wieczerzyńska
  • Klasa VIII b – Magdalena Chmiel
  • Klasa VIII c – Waldemar Podgórski
  • Klasa VIII d – Małgorzata Pettkowska
Nauczyciele przedmiotów w roku szkolnym 2018/2019
  • j. polski: Małgorzata Pettkowska, Anna Duda-Szafranek, Ewelina Wiśniewska, Anna Rost, Arletta Górska, Katarzyna Glińska, Iwona Sowińska
  • matematyka: Marta Szymańska, Małgorzata Gabryelewicz, Danuta Jasieńska, Katarzyna Misztal, Katarzyna Właszynowicz, Roksana Piechocka, Agnieszka Tartanus
  • j. angielski: Agnieszka Jankowska, Aleksandra Zalewska, Dagmara Grzybowska, Paulina Kiepuszewska
  • j. hiszpański: Joanna Motyńska
  • historia/historia i społeczeństwo: Wioletta Krajewska,  Beata Wolińska–Sińczak, Przemysław Tartanus
  • przyroda: Magdalena Chmiel, Waldemar Podgórski, Katarzyna Dados
  • fizyka: Agnieszka Tartanus
  • chemia: Magdalena Chmiel
  • geografia: Waldemar Podgórski
  • biologia: Anna Majcher
  • zajęcia komputerowe/informatyka: Agnieszka Wieczerzyńska, Iwona Jaszińska-Konrat
  • zajęcia techniczne/technika: Anna Spaleniak
  • muzyka: Joanna Polak
  • plastyka: Andrzej Kowalski
  • W-F: Katarzyna Dziubańska, Karolina Fiszer-Kaszuba, Agnieszka Bodzak, Krzysztof Soszyński, Małgorzata Korobczak, Małgorzata Sieradzka
  • religia: Krystyna Krzych, ks. Patryk Misiewicz, ks. Adam Klajnys
  • etyka: Iwona Nitychoruk
  • wychowanie do życia w rodzinie: Danuta Bolek, Przemysław Tartanus
  • edukacja dla bezpieczeństwa: Dorota Tomczyk
  • wiedza o społeczeństwie: Przemysław Tartanus

AKTUALNOŚCI

Wyróżnienie dla Ani

W XXXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej w etapie rejonowym wyróżnienie otrzymała  Anna Foryś z klasy VIIIb.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Polonistki

czytaj dalej

Gdyńska Giełda Szkół

Ósmoklasisto, już 1 kwietnia 2019 r. w Gdyńskiej hali Arena odbędzie się Giełda szkół. Szczegóły pod linkiem: http://edukacja.gdynia.pl/rekrutacja-do-szkol-srednich-niezbednik-absolwenta/  

czytaj dalej

I miejsce uczniów klas IV w konkursie matematycznym

W sobotę 9 marca w Szkole Podstawowej numer 21 miał miejsce kolejny etap Konkursu Matematycznego dla klas IV, do którego zakwalifikowało się troje naszych uczniów - Kalina Kamińska, Agata Koropecka oraz Bartosz Trawiński. Uczniowie w ciągu jednej godziny musieli...

czytaj dalej

Konkurs recytatorski

W eliminacjach szkolnych do XXXVI Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej wzięło udział 29 uczniów z klas IV-VIII. Jury w składzie: Wiesława Cząstka, Małgorzata Pettkowska i Ewelina Wiśniewska oceniało konkursowiczów w kategoriach wiekowych klas IV-VI i VII-VIII...

czytaj dalej

„Niezwykłe Anioły” – wyniki konkursu

Wyniki konkursu plastycznego „niezwykłe anioły” dla klas I-III oraz IV-V   Klasy IV–V: MIEJCE I - Dębińska Lena (kl. IVa) i Szumacher Kamila (kl. IVa) Klasy I–III: MIEJSCE I – Pisarek Łucja (kl. IIIb) MIEJSCE II – Bańczerowska Urszula (kl. IIa) MIEJSCE III –...

czytaj dalej

„Niezwykłe Anioły” – weź udział w konkursie

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO „NIEZWYKŁE ANIOŁY” 1. WARUNKI UCZESTNICTWA: do udziału w konkursie zapraszamy uczniów kl. I-III oraz uczniów klas IV-V. 2. TEMATYKA KONKURSU: wykonanie przestrzennej pracy plastyczno-technicznej pt. „Niezwykłe...

czytaj dalej

Sukcesy sportowe

30.11.2018 odbyły się rejonowe zawody w koszykówkę dziewcząt (gimnazjum - Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Nasze zawodniczki zajęły I miejsce awansując tym samym na Mistrzostwa Gdyni, które odbędą się w marcu. Zawodniczki w składzie: Marcelina Grzelczak 8 A, Olga...

czytaj dalej

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

14.11.2018 r. w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs z Matematyki, w którym wzięło udział 49 uczniów.Do etapu rejonowego dostali się Dominika Kuna - 8a, Magdalena Skalska - 8c, Maksymilian Gregorczyk - 8c, Filip Kapała - 8d, Krzysztof Kujawa - 8d oraz Mateusz...

czytaj dalej