+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VII

Nauczyciele opiekujący się klasami IV-VIII w roku szkolnym 2018/2019
 • Klasa IV a – Anna Majcher
 • Klasa IV b – Iwona Jaszińska-Konrat
 • Klasa IV c – Karolina Fiszer-Kaszuba
 • Klasa IV d – Roksana Piechocka
 • Klasa IV e – Anna Duda-Szafranek
 • Klasa IV f – Arletta Górska
 • Klasa V a – Agnieszka Jankowska
 • Klasa V b – Agnieszka Bodzak
 • Klasa V c – Barbara Wysocka
 • Klasa V d – Katarzyna Właszynowicz
 • Klasa V e – Dagmara Grzybowska
 • Klasa VI a – Wioletta Krajewska
 • klasa VI b – Danuta Jasieńska
 • Klasa VI c – Paulina Kiepuszewska
 • Klasa VI d – Aleksandra Zalewska
 • Klasa VII a – Joanna Polak
 • Klasa VII b – Ewelina Wiśniewska
 • Klasa VII c – Katarzyna Misztal
 • Klasa VII d – Anna Rost
 • Klasa VIII a – Agnieszka Wieczerzyńska
 • Klasa VIII b – Magdalena Chmiel
 • Klasa VIII c – Waldemar Podgórski
 • Klasa VIII d – Małgorzata Pettkowska
Nauczyciele przedmiotów w roku szkolnym 2018/2019
 • j. polski: Małgorzata Pettkowska, Anna Duda-Szafranek, Ewelina Wiśniewska, Anna Rost, Arletta Górska, Katarzyna Glińska, Iwona Sowińska
 • matematyka: Marta Szymańska, Małgorzata Gabryelewicz, Danuta Jasieńska, Katarzyna Misztal, Katarzyna Właszynowicz, Roksana Piechocka, Agnieszka Tartanus
 • j. angielski: Agnieszka Jankowska, Aleksandra Zalewska, Dagmara Grzybowska, Paulina Kiepuszewska
 • j. hiszpański: Joanna Motyńska
 • historia/historia i społeczeństwo: Wioletta Krajewska,  Beata Wolińska–Sińczak, Przemysław Tartanus
 • przyroda: Magdalena Chmiel, Waldemar Podgórski, Katarzyna Dados
 • fizyka: Agnieszka Tartanus
 • chemia: Magdalena Chmiel
 • geografia: Waldemar Podgórski
 • biologia: Anna Majcher
 • zajęcia komputerowe/informatyka: Agnieszka Wieczerzyńska, Iwona Jaszińska-Konrat
 • zajęcia techniczne/technika: Anna Spaleniak
 • muzyka: Joanna Polak
 • plastyka: Andrzej Kowalski
 • W-F: Katarzyna Dziubańska, Karolina Fiszer-Kaszuba, Agnieszka Bodzak, Krzysztof Soszyński, Małgorzata Korobczak, Małgorzata Sieradzka
 • religia: Krystyna Krzych, ks. Patryk Misiewicz, ks. Adam Klajnys
 • etyka: Iwona Nitychoruk
 • wychowanie do życia w rodzinie: Danuta Bolek, Przemysław Tartanus
 • edukacja dla bezpieczeństwa: Dorota Tomczyk
 • wiedza o społeczeństwie: Przemysław Tartanus

AKTUALNOŚCI

Festyn rodzinny – wyniki konkursów

 Wyniki rodzinnego konkursu na logo festynu z okazji Dnia Dziecka kl. I–VIIIZwyciężył: Tomasz Gerka V c  Wyniki rodzinnego konkursu na hasło festynu z okazji Dnia Dziecka kl. I–VIIIZwyciężył: Maksymilian Skiba IV a  Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego „W świecie...

czytaj dalej

Finaliści i laureaci konkursu „Sokół”

Serdecznie gratulujemy finalistom i laureatom Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Sokół". Martynie Bartz, Weronice Petelczyc, Tomaszowi Pospiesznemu oraz Bartoszowi Trawińskiemu.Odbiór nagród z warsztatem matematycznym prowadzonym przez pracownika naukowego UG,...

czytaj dalej

Mistrzostwo Gdyni w koszykówce chłopców

 W Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących odbyły się Mistrzostwa Gdyni w koszykówce chłopców. Awans do Mistrzostw Gdyni nasza drużyna uzyskała wygrywając zawody rejonowe. Nasza szkoła w składzie:  Tymoteusz Sternicki (7A), Mateusz Szyperek (7A), Igor Włoczewski...

czytaj dalej

Maraton czytelniczy – ukończony!

Maraton ukończony! Ogólnopolski konkurs Wielki Maraton Czytelniczy miał już swoją X edycję. W tegorocznym maratonie w naszej szkole brała udział rekordowa liczba 27 uczniów.  Po raz pierwszy konkurs odbywał się w 3 grupach wiekowych. W każdej z nich mamy nagrodzonych...

czytaj dalej

„Przerwa na czytanie”

Ogólnopolska akcja bicia rekordu w czytaniu na przerwie - 14 maja przystępujemy do akcji. Przynieś do szkoły książkę lub wypożycz z biblioteki. Na przerwach po drugiej (9.35-9.45) i siódmej lekcji (14.35-14.45) będziemy wspólnie czytać. Akcję uwiecznimy na zdjęciach i...

czytaj dalej

Konkurs matematyczny „Sokół” – II etap

Do II etapu Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Sokół zakwalifikowali się: z klasy 4 - Pospieszny Bartosz, Trawiński Bartosz, z klasy 5 Patelczyk Weronika z klasy 6 Bartz Martyna, Klucznik Nadia, Pospieszny Tomasz, Przybek Piotr, Truskolawska Hanna. Wszystkim...

czytaj dalej

Rodzinne konkursy z okazji Dnia Dziecka

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-VIII„W świecie bajek Disney’a” Cel konkursu – praca plastyczna pod hasłem „W świecie bajek Disney’a”. Uczestnicy konkursu - uczniowie klas I-VIII wraz z rodziną. Technika pracy – technika dowolna. Format – minimum A2. Termin...

czytaj dalej

Szkolny konkurs informatyczny

Weź udział w konkursie informatycznym W programie Scratch wykonaj grę, pt.: „Hej, przygodo”: uczniowie klas IV i V – jeden poziom, tło, bohater zbiera przedmioty, wydaje dźwięki, zebranie 20 punktów kończy grę; uczniowie klas VI-VII – dwa poziomy trudności, tła (inne...

czytaj dalej

Wyróżnienie dla Ani

W XXXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej w etapie rejonowym wyróżnienie otrzymała  Anna Foryś z klasy VIIIb.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Polonistki

czytaj dalej

Gdyńska Giełda Szkół

Ósmoklasisto, już 1 kwietnia 2019 r. w Gdyńskiej hali Arena odbędzie się Giełda szkół. Szczegóły pod linkiem: http://edukacja.gdynia.pl/rekrutacja-do-szkol-srednich-niezbednik-absolwenta/  

czytaj dalej