+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VII

Nauczyciele opiekujący się klasami IV-VIII w roku szkolnym 2018/2019
 • Klasa IV a – Anna Majcher
 • Klasa IV b – Iwona Jaszińska-Konrat
 • Klasa IV c – Karolina Fiszer-Kaszuba
 • Klasa IV d – Roksana Piechocka
 • Klasa IV e – Anna Duda-Szafranek
 • Klasa IV f – Arletta Górska
 • Klasa V a – Agnieszka Jankowska
 • Klasa V b – Agnieszka Bodzak
 • Klasa V c – Barbara Wysocka
 • Klasa V d – Katarzyna Właszynowicz
 • Klasa V e – Dagmara Grzybowska
 • Klasa VI a – Wioletta Krajewska
 • klasa VI b – Danuta Jasieńska
 • Klasa VI c – Paulina Kiepuszewska
 • Klasa VI d – Aleksandra Zalewska
 • Klasa VII a – Joanna Polak
 • Klasa VII b – Ewelina Wiśniewska
 • Klasa VII c – Katarzyna Misztal
 • Klasa VII d – Anna Rost
 • Klasa VIII a – Agnieszka Wieczerzyńska
 • Klasa VIII b – Magdalena Chmiel
 • Klasa VIII c – Waldemar Podgórski
 • Klasa VIII d – Małgorzata Pettkowska
Nauczyciele przedmiotów w roku szkolnym 2018/2019
 • j. polski: Małgorzata Pettkowska, Anna Duda-Szafranek, Ewelina Wiśniewska, Anna Rost, Arletta Górska, Katarzyna Glińska, Iwona Sowińska
 • matematyka: Marta Szymańska, Małgorzata Gabryelewicz, Danuta Jasieńska, Katarzyna Misztal, Katarzyna Właszynowicz, Roksana Piechocka, Agnieszka Tartanus
 • j. angielski: Agnieszka Jankowska, Aleksandra Zalewska, Dagmara Grzybowska, Paulina Kiepuszewska
 • j. hiszpański: Joanna Motyńska
 • historia/historia i społeczeństwo: Wioletta Krajewska, Przemysław Tartanus
 • przyroda: Magdalena Chmiel, Waldemar Podgórski, Katarzyna Dados
 • fizyka: Agnieszka Tartanus
 • chemia: Magdalena Chmiel
 • geografia: Waldemar Podgórski
 • biologia: Anna Majcher
 • zajęcia komputerowe/informatyka: Agnieszka Wieczerzyńska, Iwona Jaszińska-Konrat
 • zajęcia techniczne/technika: Anna Spaleniak
 • muzyka: Joanna Polak
 • plastyka: Andrzej Kowalski
 • W-F: Katarzyna Dziubańska, Karolina Fiszer-Kaszuba, Agnieszka Bodzak, Krzysztof Soszyński, Małgorzata Korobczak, Małgorzata Sieradzka
 • religia: Krystyna Krzych, ks. Patryk Misiewicz, ks. Adam Klajnys
 • etyka: Iwona Nitychoruk
 • wychowanie do życia w rodzinie: Danuta Bolek, Przemysław Tartanus
 • edukacja dla bezpieczeństwa: Dorota Tomczyk
 • wiedza o społeczeństwie: Przemysław Tartanus

AKTUALNOŚCI

„Padlet” na lekcji biologii w klasach 7

9 kwietnia na lekcji biologii klasy 7 uczyły się korzystać z nowego narzędzia TIK - Padletu. Padlet jest wirtualną tablicą. Możemy na niej umieszczać wiadomości dla kolegów i uczniów. To proste w obsłudze narzędzie może także służyć jako obszar roboczy do współpracy...

czytaj dalej

Sport w Dwudziestce

Dnia 13.03.2018 gościliśmy w naszej szkole p. Katarzynę Dydek, która uroczyście podziękowała zawodniczkom z naszej szkoły za udział w projekcie Gdynia Młoda Liga koszykówki i uhonorowała je medalami. Medale i podziękowanie otrzymała również...

czytaj dalej

Srebrny medal w Minikoszykówce chłopców

W dniu 21.03.2018 r. w ZSSO w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Minikoszykówce chłopców. Do Mistrzostw Gdyni awansowaliśmy wygrywając zawody rejonowe. W turnieju o Mistrzostwo Gdyni wygraliśmy z SP 10, SP 12 i SP 28, ulegliśmy jedynie gospodarzom turnieju Sportowej...

czytaj dalej

Wyniki szkolnych eliminacji Konkursu Recytatorskiego

W dniu 19.02.2018 r. w Dwudziestce odbyły się szkolne eliminacje XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. W konkursie wzięło  udział 19 uczniów klas IV-VII. Jury w składzie: Małgorzata Pettkowska, Ewelina Wiśniewska, Dorota Gieryk  wyłoniło dwie...

czytaj dalej

Sukcesy muzyczne naszych uczniów

W międzyszkolnym Konkursie fletowym "Hej Kolęda, Kolęda" w kategorii solista I miejsce zajęła Emilia Rogala kl. VI C a w kategorii zespół: Maja Markowska kl. VI D  w duecie z Emilką Rogalą. Gratulujemy!! W szkolnym konkursie kolęd i pastorałek zostali...

czytaj dalej

Sukcesy sportowe naszych uczniów

"Drudzy w Gdynia" Drużyna chłopców z klas IV,  19.01.2018 r. zajęła II miejsce na Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie Usportowione, tym samym awansując do półfinałów wojewódzkich. Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych...

czytaj dalej

Kangur matematyczny 2018

Konkurs matematyczny KANGUR 2018  odbędzie się 15 marca 2018 r. Chętni mogą się zgłaszać i wpłacać 9 zł – w klasach II-III do wychowawców, w klasach IV-VII do nauczycieli matematyki. Nieprzekraczalny termin wpłaty to 8 stycznia...

czytaj dalej