+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Rok szkolny 2018/2019

Konsultacje odbywają się w drugim pełnym tygodniu miesiąca.

Konsultacje nauczycieli klas I-III i nauczycieli świetlicy
Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
Arkuszewska Katarzyna poniedziałek 17.00 sala 2
Bławat Renata piątek 16.35 sala 2
Bolek Danuta piątek 16.25 sala 6
Borysławska Danuta czwartek 16.35 sala 6
Brzuchalska Paulina czwartek 14.45 pok. naucz.
Bartkowska Diana piątek 17.00 świetlica
Czacharowska Beata czwartek 16.35 sala 5
Halicka-Stelmaszyk Weronika czwartek 17.00 świetlica
Kozak Woletta środa 16.45 sala 1
Kozłowska Alicja wtorek 17.00 świetlica
Krzych Krystyna środa 16.25 pok. naucz.
Ks. Misiewicz Patryk poniedziałek 12.40 pok. naucz.
Paliwoda Aleksandra piątek 16.30 świetlica
Sadowska Anna piątek 17.20 świetlica
Spaleniak Anna poniedziałek 16.30 świetlica
Tarczyńska Małgorzata wtorek 16.35 sala 5
Tlaga Ewa środa 17.00 świetlica
Voigt Danuta czwartek 16.30 sala 4
Warsińska Krystyna czwartek 17.25 sala 3
Ziniak Marta piątek 16.35 sala 4
Konsultacje nauczycieli klas IV-VIII

 

Nauczyciel Dzień konsultacji

Godziny konsultacji

Bodzak Agnieszka czwartek 13:40-14:35
Chmiel Magdalena poniedziałek 14:35-15:20
Dados Katarzyna środa 15:40-16:25
Duda-Szafranek Anna czwartek 16:35-17:20
Dziubańska Katarzyna poniedziałek 15:40-16:25
Fiszer-Kaszuba Karolina czwartek 13:50-14:35
Gabrylewicz Małgorzata czwartek 16:00-17:00
Glińska Katarzyna wtorek 13:50-14:35
Górska Arletta piątek 16:30-17:15
Grzybowska Dagmara poniedziałek 17:20-18:05
Jankowska Agnieszka czwartek 15:40-16:25
Jasieńska Danuta wtorek 16:35-17:20
Jaszińska Kondrat Iwona wtorek 17:20-18:05
Kiepuszewska Paulina środa 14:45-15:30
Korobczak Małgorzata środa 13:30-14:15
Dados Katarzyna środa 15:40-16:25
Krajewska Wioletta czwartek 17:20-18:05
Kowalski Andrzej wtorek 17:30-18:15
Ks Misiewicz Patryk poniedziałek 12:40-13:25
Majcher Anna czwartek 17:20-18:05
Misztal Katarzyna czwartek 15:30-16:15
Motyńska Joanna wtorek 14:45-15:30
Pettkowska Małgorzata piątek 15:40-16:25
Piechocka Roksana wtorek 16:25-17:10
Podgórski Waldemar poniedziałek 15:30-16:15
Polak Joanna środa 17:20-18:05
Rost Anna środa 16:35-17:20
Sieradzka Małgorzata środa 14:45-15:30
Soszyński Krzysztof poniedziałek 16:30-17:15
Sowińska Iwona poniedziałek 13:30-14:15
Spaleniak Anna poniedziałek 16:30-17:15
Tartanus Agnieszka czwartek 12:45-13:30
Tartanus Przemysław poniedziałek 15:40-16:25
Tomczyk Dorota środa 17:30-18:15
Wieczerzyńska Agnieszka poniedziałek 17:30-18:15
Wisniewska Ewelina piątek 15:40-16:25
Właszczynowicz Katarzyna poniedziałek 17:20-18:05
Zalewska Aleksandra poniedziałek 11:40-12:25
Wolińska-Sińczak Beata czwartek 17:30-18:15