+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Koniec roku szkolnego niebawem dlatego w świetlicy również panuje już wakacyjna atmosfera. Dużo czasu spędzamy na boisku szkolnym, łapiemy promienie słoneczne i aktywnie wypoczywamy: skaczemy przez sznur, gramy w piłkę nożną oraz koszykówkę. Nowością jest gra w boule, która cieszy się dużym zainteresowaniem 🙂 Możemy również zregenerować siły wypoczywając na nowych kolorowych matach piknikowych lub pograć na nich w Uno lub Dobble:-)

W drugim tygodniu czerwca do naszej świetlicy zawitali wspaniali goście. Dzięki żołnierzom z 7 Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej, w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, mogliśmy poznać wzruszającą i pouczającą historię dzieci dotkniętych wojną.
Towarzyszyliśmy również klasie 3E w spotkaniu ze studentami Politechniki Gdańskiej z Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Dowiedzieliśmy się jak mądrze zarządzać pieniędzmi, czasem a także samym sobą 🙂 Mogliśmy wykorzystać zdobyte informacje podczas ciekawych zajęć warsztatowych.