+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

10 maja wyłoniliśmy tegorocznego Mistrza Czytania  Klas Pierwszych. Konkurs odbył się w bibliotece szkolnej. Wzięli w nim udział przedstawicie wszystkich klas pierwszych. Klasę Ia reprezentował Antoni Kisiel, Ib Michał Biniakiewicz, a Ic Szymon Ziętara. Uczniowie mieli za zadanie przeczytać fragment prozy i wiersz . Jury oceniało płynność czytania, intonację, przestrzeganie interpunkcji i interpretację tekstu. Mistrzem Czytania,jednogłośnie, wybrano Michała Biniakiewicza. Serdecznie gratulujemy Mistrzowi oraz Antosiowi i Szymonowi znakomitej umiejętności czytania. Szczególne gratulacje dla Wychowawczyni Michała pani Anety Roczniak. Konkurs przygotowały panie: K. Arkuszewska, B. Czacharowska, W. Cząstka i M. Tarczyńska. Konkurs Mistrz Czytania ma w naszej szkole długą tradycję i co roku najmłodsi uczniowie zadziwiają nas swoimi umiejętnościami. Brawo.