Znamy już wyniki konkursu „Mistrzowie Energii”. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za twórcze prace!

Wszyscy mieli to samo zadanie – wskazać sposoby oszczędzania energii oraz korzyści z nich płynące, konkursy różnił jednak sposób wykonania.
Nasi młodsi uczniowie mieli za zadanie stworzyć plakat dowolną techniką, ale kreatywnie – i tak też się stało 🙂 Starsi natomiast wykazali się talentem poetyckim i napisali wiersze i fraszki.
Ze względu na „gorący” okres tuż przed (a w zasadzie w trakcie) wystawiania ocen semestralnych, w konkursie wzięła udział zaledwie 6-ka uczniów. Wszystkie prace okazały się interesujące. Uczniowie otrzymali nagrody w postaci dyplomów za zajęcie odpowiednio miejsc 1-3.

Nasza Szkoła bierze udział w zewnętrznym konkursie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej „Mistrzowie Energii” – życzcie nam powodzenia!

#MistrzowieEnergii #MistrzowieEnergiiChallenge #MistrzowieEnergiiOSE #OSE