+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

OBIADY

Płatności za obiady

OBIADY – listopad 2018 r.

17×3,50 zł = 59,50 zł
(2.11, 19-21.11 – brak obiadów, dni wolne od zajęć)

Wpłaty należy dokonywać w dniach 20-27 października 2018 r.
W sekretariacie szkoły lub na konto
BANK PKO BP 34 1440 1026 0000 0000 1255 6837

Przypominamy! Brak terminowej wpłaty skutkuje niewydaniem obiadów przez miesiąc

Odwołanie obiadów

 

Obiad odwołać można osobiście w sekretariacie szkoły lub telefonicznie, z jednodniowym wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer:
(58) 629-39-30 wew. 29, do godziny 15.30

 

Jadłospis

na okres od 15.10.2018 r. do 19.10.2018 r.

PONIEDZIAŁEK 15.10.2018 r.

Zupa ogórkowa z ziemniakami (1, 7, 9) 300 ml
Makaron z twarogiem i truskawkami (1, 3, 7) 280 g
Kompot wieloowocowy, owoc 200 ml/szt.
655 kcal

WTOREK 16.10.2018 r.

Zupa pomidorowa z ryżem (7, 9) 300 ml
Kurczak pieczony 100 g/szt.
Ziemniaki (7) 150 g
Sałata masłowa ze śmietaną (7) 80 g
Woda z sokiem z pomarańczy, owoc 200 ml/szt.
644 kcal

ŚRODA 17.10.2018 r.

Zupa jarzynowa z ziemniakami (7, 9) 300 ml
Fasolka po bretońsku z pieczywem (1, 7) 210 g/60 g
Herbata z cytryną, owoc 200 ml/szt.
709 kcal

CZWARTEK 18.10.2018 r.

Zupa krupnik z ziemniakami (1, 9) 300 ml
Kotlet mielony drobiowo-wieprzowy (1, 3, 7) 100 g
Surówka z marchwi, pora i jabłka (3, 7) 80 g
Ziemniaki (7) 150 g
Woda z cytryną, owoc 200 ml/szt.
693 kcal

PIĄTEK 19.10.2018 r.

Zupa krem z dyni z grzankami (1, 7, 9) 300ml
Naleśniki z łososiem (1, 3, 7, 4) 100 g
Bukiet warzyw (7) 80 g
Herbata miętowa, owoc 200 ml/szt.
665 kcal


Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności,  które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak, aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergiami  i nietolerancją pokarmową.

W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleźć spis alergenów, a przy każdym daniu numer alergenu jaki zawiera to danie.

Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica kamut) 2. Skorupiaki i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 3. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 4. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 5. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie) 6. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 7. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia lub orzechy oraz produkty przygotowane na ich bazie) 9. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 10. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie) 12. Dwutlenek siarki 13. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie) 14. Mięczaki (produkty przygotowane na ich bazie)

 

Harmonogram wydawania posiłków

HARMONOGRAM WYDAWANIA POSIŁKÓW (KLASY I-III) OD DNIA 06.09.2018 r.

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
I PRZERWA (11.30-11.50) KLASY: 2A,2B,2C KLASY: 1B,1C,2B KLASY: 1A,2A,2C KLASY: 1A, 2A,2C,3A KLASY: 1B,1C,2B
ŚWIETLICA
I TURA 11.50-12.15
KLASY: 1A,1B,1C + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 1A + dzieci przebywające w tym czasie w świetlicy KLASY: 1B,1C + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 1B,1C,2B + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 1A,2A,2C + dzieci przebywające w świetlicy
ŚWIETLICA II TURA 12.15-12.35 KLASY: 3B + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 2A,2C + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 2B,3A + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 3B + dzieci przebywające w świetlicy KLASY: 3A,3B,3C + dzieci przebywające w świetlicy
II PRZERWA (12.35-12.55) KLASY: 3A, 3C, KLASY: 3A,3B, 3C KLASY: 3B,3C KLASY: 3C KLASY:

HARMONOGRAM WYDAWANIA POSIŁKÓW (KLASY IV-VIII) OD DNIA 06.09.2018 r.

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
I PRZERWA (12.25-12.45) KLASY: 4A, 4B, 4D, 5A, 5B, 5C, 5E, 6A, 6B, 6C, 6D KLASY: 4C, 4E, 4F, 5A, 5C, 5D, 5E, 6A, 6C, 6D KLASY: 4A, 4B, 4D,4E, 4F, 5A, 5B, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D KLASY: 4A, 4F, 4B, 4C, 4D, 5A, 5B, 5C, 5E, 6A, 6B, 6C KLASY: 4C, 4E, 4D, 4F, 4A, 4B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D, 7A, 7B
II PRZEWRWA (13.30- 13.50) KLASY: 4C, 4E, 4F, 5D, 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D KLASY: 4A, 4B, 4D, 5B, 6B, 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D KLASY: 4C, 5C, 5E, 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D KLASY: 4E, 5D, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D KLASY: 4D,4F, 5A, 5B, 5E, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D