+48 58 629 39 30 dwudziestka@sp20gdynia.pl

PLAN ZAJĘĆ

Godzinowy rozkład lekcji - rok szk. 2019/2020

Klasy I-III                                    Klasy IV-VIII 

  1. 8:00 – 8:45                            1. 7:55 – 8:40
  2. 8:55 – 9:40                            2. 8:50 – 9:35
  3. 9:50 – 10:35                          3. 9:45 – 10:30
  4. 10:45 – 11:30                        4. 10:40 – 11:25
    przerwa obiadowa                  5. 11:35 – 12:20
  5. 11:50 – 12:35                           przerwa obiadowa
    przerwa obiadowa                  6. 12:40 – 13:25
  6. 12:55 – 13:40                           przerwa obiadowa
  7. 13:50 – 14:35                       7. 13:50 – 14:35
  8. 14:45 – 15:30                       8. 14:45 – 15:30
  9. 15:40 – 16:25                       9. 15:40 – 16:25
  10. 16:35 – 17:20                     10. 16:35 – 17:20
Plan lekcji - rok szk. 2019/2020

Plan lekcji obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020

Plan 2019/2020

 

 

Zajęcia pozalekcyjne klasy I-III i świetlicy - rok szk. 2019/2020

 

Nazwa zajęć Prowadzący Miejsce i czas realizacji
Koło „Globtroter”(świetlica)
kl. I-III
Arkuszewska Katarzyna s. 5, piątek 17:20 – 18:05

Zajęcia dyd.- wyrównawcze kl. Ic

Logopedia klasa Ic

Bławat Renata

s. 5, środa 12:55 – 13:40

poniedziałek 11:40 – 12:25

Zajęcia dyd.- wyrównawcze
kl. IIIa

„Spójrz inaczej” kl. IIIa

Bolek Danuta s. 3, czwartek 17:20 – 18:05 środa 11:50 – 12:35

Zajęcia dyd.- wyrównawcze kl. IIb

Koło przyrodnicze kl. II-III

Borysławska Danuta

s. 18 wtorek 11:50 – 12:35

s. 6, czwartek 17:20 – 18:05

Koło plastyczne „Przygoda ze sztuką” kl.III (2h)

Zróbmy sobie arcydziełko
kl. IV-VIII

Cząstka Wiesława

Biblioteka, środa

11:50 – 12:35 i 12:55- 13:40

Termin ruchomy – każdorazowo ogłasza nauczyciel

Zajęcia dyd.- wyrównawcze kl. IIc

Koło młodego badacza kl. II

Czacharowska Beata

s. 5, środa 11:40 – 12:25

s. 5, poniedziałek
17:20-18:05

Gimnastyka korekcyjna klasy I-III Dziubańska Katarzyna Sala wielofunkcyjna, wtorek 16:35 – 17:20
Koło plastyczne (świetlica) kl.I-III Halicka-Stelmaszyk Weronika Świetlica, piątek
10:00- 11:00
Koło przyrodnicze „Na skraju lasu” (świetlica) kl. I-III Herdzik  Anna Świetlica, poniedziałek 10:00 – 11:00

Zajęcia dyd.- wyrównawcze kl. Ia

Koło młodego badacza kl. II

Kozak Wioletta

s. 18, środa 11:50 – 12:35

hol, wtorek 16:35 – 17:20

Zajęcia muzyczno-ruchowe (świetlica)Kl. I-III Paliwoda Aleksandra

Hol, wtorek 10:30 – 11:15

s. 4, czwartek 16:30 – 17:20

Koło „Twórcze wyładowanie”

kl. I-III

Zajęcia dyd. – wyrównawcze
kl. IIIb

 

Roczniak Aneta

Świetlica, środa
11:50– 12:35

s. 2, wtorek 17:25 – 18:10

 

Koło plastyczne (świetlica) kl.I-III (2h) Sadowska  Anna Świetlica, środa
10:30 – 12:00

Zajęcia dyd.- wyrównawcze
kl. IIIc

Koło sportowe kl. III

Tarczyńska Małgorzata

 środa 11:50 – 12:35

sala wielofunkcyjna, poniedziałek 17:30 – 18:15

Zajęcia dyd.- wyrównawcze kl. Ib

Koło sportowe kl. II

Warsińska Krystyna

Czwartek 12:55 – 13:40

Poniedziałek 16:35 – 17:20

Koło języka angielskiego kl.II – III(2h) Wojciechowska Dominika s. 6, poniedziałek 14:45 – 15:30; s.6, czwartek 15:40 – 16:25

Terapia ped. kl. IIb

Koło matematyczne kl.IIa

 

Ziniak Marta

Wtorek, 12:55 – 13:40

Poniedziałek, 17:30 – 18:15

 

Zajęcia pozalekcyjne klasy IV-VIII - rok szk. 2019/2020

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROWADZĄCY TERMIN MIEJSCE
Gimnastyka korekcyjna klas I- III Dziubańska Katarzyna WTOREK 16.30- 17.20 SALA W.
Policyjna Foczka kl. I Korobczak Małgorzata CZWARTEK  8.55-9.40 SALA W.
Przygoda ze sztuką  – koło plastyczne dla klas III Cząstka Wiesława

ŚRODA  11.35-12.20

ŚRODA  12.40-12.25

BIBLIOTEKA
Przygotowanie do zawodów sportowych kl. IV-VI Bodzak Agnieszka PONIEDZIAŁEK 17.30-19.00 SG/BOISKO
Przygotowanie do zawodów sportowych Gdynia Młoda Liga Sieradzka Małgorzata PONIEDZIAŁEK 17.30-19.00 SG/BOISKO
„Lekkoatletyka dla każdego” Kaszuba –Fiszer Karolina PONIEDZIAŁEK 17.30-19.00 SG/BOISKO
Gry zespołowe -przygotowanie do zawodów sportowych
kl. VII-VIII
Soszyński Krzysztof PONIEDZIAŁEK 17.30-19.00 SG/BOISKO
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IV-VIII Prochowska Marianna Ustalany indywidualnie
Koło rozwijające zainteresowania  z biologii dla klas VIII Majcher Anna WTOREK 17.25- 18.10 s.29
Koło rozwijające zainteresowania z geografii dla klas  VII- VIII Podgórski Waldemar WTOREK 7.10- 7.55 s.30
Koło rozwijające zainteresowania z fizyki dla klas VIII Tartanus Agnieszka PONIEDZIAŁEK 7.55-8.40 s.34
Klub Młodego Ambasadora Globalnego Południa Duda Szafranek Anna PIĄTEK  11.45-12.30
Koło rozwijające kompetencje społeczne – WOS dla kl. VIII Tartanus Przemysław CZWARTEK  7.55-8.40 s.18
Zajęcia  rozwijające uzdolnienia z języka polskiego dla klas VIa, VI d Pettkowska Małgorzata CZWARTEK  12.40-13.25 s.20
Zajęcia  rozwijające uzdolnienia z języka polskiego dla klas VI c, VIe Ścięgaj Barbara WTOREK 13. 50- 14.35 s.34

Zajęcia  rozwijające uzdolnienia z języka polskiego dla klas

VII a, VIIb

Glińska Katarzyna CZWARTEK 14.45 – 15.30 s. 9

Zajęcia  rozwijające uzdolnienia z języka polskiego dla klas

VIIc, VIId

Duda Szafranek PIĄTEK 14.45 – 15.30 s. 5
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy IVb Dzianach Jolanta WTOREK 10.40- 11.25 gab. v-ce
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy IVc Dzianach Jolanta WTOREK 13. 50- 14.35 s. 18
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy Vc Skalska Anna CZWARTEK  13.50-14.35 s. 2
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy Vd/Vf Piechocka Roksana CZWARTEK  13.50-14.35 s. 2
Zajęcia matematyczne rozwijające uzdolnienia kl. VIc i VId Skalska Anna ŚRODA  10.40-11.25 s. 34
Zajęcia matematyczne rozwijające uzdolnienia kl. VIe Skalska Anna PIĄTEK 7.55 – 8.40 s. 7
Zajęcia matematyczne rozwijające uzdolnienia kl. VIa i VIb Skalska Anna PIĄTEK 8.50 – 9.35 s. 34

Zajęcia matematyczne rozwijające uzdolnienia kl. VIIb

i VIId

Jasieńska Danuta WTOREK 14.45- 15.30 s. 20

Zajęcia matematyczne rozwijające uzdolnienia kl. VIIa

i VIIc

Misztal Katarzyna WTOREK 7.55 – 8.40 s. 34
Koło matematyczne klasa VIc Tartanus Agnieszka PIĄTEK 10.40 – 11.25 stołówka
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii dla ucznia Roberta Trawińskiego Krajewska Wioletta PONIEDZIAŁEK 8.50-9.35 s. 18
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka hiszpańskiego dla klas VIII Zygmunt Hanna ŚRODA  15.40-17.20
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy VIIIa /d Gabryelewicz Małgorzata CZWARTEK  9.45-10.30 stołówka
Zajęcia dodatkowe matematyki dla kl. VIIIa – przygotowanie do egzaminu Gabryelewicz Małgorzata Ustalony z nauczycielem
Zajęcia dodatkowe matematyki dla kl. VIIId – przygotowanie do egzaminu Gabryelewicz Małgorzata Ustalony z nauczycielem
Zajęcia dodatkowe matematyki dla kl. VIIIb – przygotowanie do egzaminu Misztal Katarzyna Ustalony z nauczycielem
Zajęcia dodatkowe matematyki dla kl. VIIIc – przygotowanie do egzaminu Misztal Katarzyna Ustalony z nauczycielem
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla kl. VIIIb – przygotowanie do egzaminu Kiepuszewska Paulina ŚRODA  15.40-16.25 s. 32
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla kl. VIIIc – przygotowanie do egzaminu Zalewska Aleksandra PIĄTEK  7.55-8.40 s. 1
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla kl. VIIIa – Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla kl. VIIId – przygotowanie do egzaminu Baranowska Marta

CZWARTEK  7.55-8.40

WTOREK 16. 35- 17.20

Zajęcia dodatkowe dla kl. VIII c –przygotowanie do egzaminu Pettkowska Małgorzata ŚRODA 14.45-15.30 s. 34
Zajęcia dodatkowe dla kl. VIII d –przygotowanie do egzaminu Rost Anna PIĄTEK 7.55-8.40 s. 24
Zajęcia dodatkowe dla kl. VIII a –przygotowanie do egzaminu Wiśniewska Ewelina
Zajęcia dodatkowe dla kl. VIII b –przygotowanie do egzaminu Wisniewska Ewelina
Logopedia Wiśniewska Ewelina
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego dla klas V Wiśniewska Ewelina