+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

AnetaW rozpoczęciu roku szkolnego biorą udział dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.
Do szkoły wchodzą tylko uczniowie. Obowiązuje stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk.

W rozpoczęciu roku szkolnego dla klas I biorą udział  dzieci z rodzicami (jeden opiekun do jednego dziecka).

Klasa Nauczyciel Godzina Wejście do szkoły Miejsce spotkania
Ia Bolek Danuta 9:00  – Plac apelowy
Ib Roczniak Aneta 10:00  – Plac apelowy
Ic Tarczyńska Małgorzata 11:00  – Plac apelowy
IIa Kozak Wioletta 9:00 nowe skrzydło szkoły Sala 2
IIb Warsińska Krystyna 9:00 sala wielofunkcyjna Sala 6
IIc Bławat Renata 9:30 sala wielofunkcyjna Sala 5
IIIa Ziniak Marta 10:00 nowe skrzydło szkoły Sala 1
IIIb Borysławska Danuta 10:30 nowe skrzydło szkoły Sala 3
IIIc Czacharowska Beata 10:00 sala wielofunkcyjna Sala 4
IVa Rost Anna 8:00 wejście główne Sala 24
IVb Kiełtyka Anna 8:00 wejście od sali gimnastycznej Sala 21
Va Misztal Katarzyna 11:00 wejście główne Sala 32
Vb Baranowska Marta 10:00 wejście główne Sala 22
Vc Dziubańska Katarzyna 8:30 wejście od sali gimnastycznej Sala 26
VIa Majcher Anna 9:00 wejście główne Sala 9
VIb Mejer Katarzyna 9:30 wejście główne Sala 29
VIc Piotrowska Aneta 9:30 wejście od sali gimnastycznej Sala 33
VId Piechocka Roksana 9:00 wejście od sali gimnastycznej Sala 23
VIe Wysocka-Turek Beata 10:00 wejście od sali gimnastycznej Sala 30
VIf Tartanus Przemysław 10:30 wejście główne Sala 24
VIIa Podgórski Waldemar 8:30 wejście od sali gimnastycznej Sala 32
VIIb Bodzak Agnieszka 11:00 wejście główne Sala 26
VIIc Tartanus Agnieszka 10:30 wejście od sali gimnastycznej Sala 21
VIId Pettkowska Małgorzata 11:30 wejście główne Sala 9
VIIe Ścięgaj Barbara 11:30 nowe skrzydło szkoły Sala 1
VIIIa Krajewska Wioletta 11:30 wejście od sali gimnastycznej Sala 23
VIIIb Jasieńska Danuta 12:00 nowe skrzydło szkoły Sala 2
VIIIc Kiepuszewska Paulina 12:00 wejście główne Sala 29
VIIId Zalewska Aleksandra 12:00 wejście od sali gimnastycznej Sala 33