Łucja Pisarek z kl. IIb i Laura Szafałowicz z kl. IIa reprezentowały naszą szkolę w międzyszkolnym konkursie plastycznym. Prace malarskie wykonywane były na miejscu w Szkole Podstawowej nr 45 na Dąbrowie i oceniane przez nauczycieli z różnych szkół. Tematem prac było namalowanie kwiatów dla mamy. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i staranne, ale najwyżej została oceniona praca Laury Pisarek, uczennicy pani Krystyny Warsińskiej. IV miejsce zajęła Laura Szafranowicz z IIa,uczennica pani Wioletty Kozak, której również serdecznie gratulujemy. O Święcie Mamy pamiętamy także w bibliotece szkolnej. Dziewczynki pojechały na konkurs z panią Wiesią Cząstką, która temat kwiatów dla mamy realizowała z uczniami na warsztatach w bibliotece szkolnej.