Dziękujemy wszystkim Uczestnikom konkursu fotograficznego „Człowiek i książki”. W tym  roku dostaliśmy rekordową ilość zdjęć. Prace były bardzo zróżnicowane pod względem podejścia do tematu, klimatu , poziomu fotograficznego zdjęć, stopnia pomocy osób dorosłych. Były zdjęcia bez obróbki graficznej i zmodyfikowane w programach fotograficznych. Wybór najlepszych zdjęć był bardzo trudny. Ostatecznie, po wielu konsultacjach, ogłaszamy ostateczne wyniki:
I miejsce ex aequo: Wojtek Wysokiński kl. IIa za zdj. pod tytułem „Dobrej książki nigdy za dużo”, Dawid Szalewski kl. IVa za zdj. pod tytułem „Przyjaciel z książki”
II miejsce ex aequo: Nadia Klucznik kl.Vc za zdj. pod tytułem  „Spacer z książką”, Natalia Wasilewska z kl. IVb za zdj. pod tytułem „Książka o każdej porze dnia”,
 III miejsce ex aequo: Paulina Laskowska kl. IIIe  za zdj. pod tytułem  „Czytam, bo lubię”, Wyróżnienie: Julia Kuszner kl. VIa, Paweł Szajer kl.Va, Franek Gruźlewski kl.Vc, Blanka Klucznik kl. IIIf
Najciekawsze  znalazły się w wydanym przez bibliotekę szkolną kalendarzu, a Laureaci zostaną nagrodzeni na apelu podsumowującym pierwszy semestr. Dziękujemy i gratulujemy.