+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Znamy już zwycięzcę konkursu “GDYNIA MALOWANA KWIATAMI” 2021
I miejsce i nagrodę główną, czyli realizację projektu w formie sezonowego kwietnika  przy ul. Gen. Józefa Bema otrzymał uczeń z naszej szkoły Michał Fijołek z kl. IIa.
Jury doceniło kolorystykę, spontaniczność i prostotę projektu możliwego do wykonania w terenie oraz motyw nawiązujący do charakteru miasta. Uczniowie z “Dwudziestki” zebrali też sporo wyróżnień. Wśród wyróżnionych znaleźli się: P. Skwierz, A. Szmidtka, M. Niedziela, M. Bilińska, W. Piotrowicz, H. Banach, D. Woźniak, M. Wojciech. Za szczególne zaangażowanie wyróżnieni zostali także nasi nauczyciele. Konkursowe prace powstały pod kierunkiem W. Kozak, K. Warsińskiej i W. Cząstki. Dla wszystkich wielkie gratulacje.