+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

DYREKCJA I NAUCZYCIELE

Rok szkolny 2021/2022

 

Dyrektor szkoły: mgr Marta Szymańska

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w PIĄTEK w godz.: 11.00-12.00.  Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
z sekretariatem: +48 58 629 39 30

Zastępcy dyrektora:

 • mgr Iwona Jaszińska-Kondrat, ŚRODA 16.45-17.30 (gabinet wicedyrektora p. 11)
 • mgr Iwona Nitychoruk, PONIEDZIAŁEK 16.00-17.00 (gabinet wicedyrektora p. 11)

SKARGI I WNIOSKI przyjmowane są, w godzinach przyjęć interesantów, w gabinecie wicedyrektora p. 11

 

W naszej szkole pracują nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym i z dużym doświadczeniem.

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
 • Marta Ziniak
 • Danuta Borysławska
 • Beata Czacharowska
 • Weronika Halicka-Stelmaszyk
 • Anna Herdzik
 • Małgorzata Tarczyńska
 • Wioletta Kozak
 • Krystyna Warsińska
 • Renata Bławat
Nauczyciele poszczególnych przedmiotów szkolnych

Nauczyciele poszczególnych przedmiotów szkolnych

Język polski – Anna Kiełtyka, Katarzyna Mejer, Małgorzata Pettkowska,  Anna Rost, Barbara Ścięgaj, Beata Wysocka-Turek

Matematyka – Danuta Jasieńska, Roksana Piechocka, Daria Poborska, Julia Poćwiardowska, Maria Staniszewska, Marta Szymańska, Agnieszka Tartanus

Język angielski – Marta Baranowska, Dagmara Grzybowska, Paulina Kiepuszewska, Agnieszka Jankowska

Język hiszpański – Hanna Brose

Historia – Wioletta Krajewska, Przemysław Tartanus,

WOS – Przemysław Tartanus

Biologia – Anna Majcher

Przyroda – Danuta Borysławska, Waldemar Podgórski

Geografia – Waldemar Podgórski

Fizyka – Agnieszka Tartanus

Chemia – Anita Szymczak

Informatyka – Iwona Jaszińska-Kondrat, Ewa Butowska

Religia – Tomasz Giebler, ks. Marek Krampa, ks. Aleksander Piotrowski

Etyka – Iwona Nitychoruk

Muzyka – Joanna Polak

Plastyka – Andrzej Kowalski

Technika – Joanna Polak

EDB – Dorota Tomczyk

Doradztwo zawodowe – Beata Wolińska-Sińczak

Wychowanie fizyczne – Agnieszka Bodzak, Katarzyna Dziubańska, Małgorzata Korobczak,

Aneta Piotrowska, Krzysztof Soszyński,

WdŻwR –  Przemysław Tartanus               

Biblioteka –  Wiesława Cząstka,   Katarzyna Mejer   

Rewalidacja –  Marzena Kitłowska-Kurpiel       

Wspomaganie – Małgorzata Rulaf,  Paulina Zakrzewska,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Nauczyciele sprawujący opiekę nad klasami

Nauczyciele sprawujący opiekę nad klasami:

I a – Marta Ziniak

I b-  Danuta Borysławska

I c- Beata Czacharowska

II a – Weronika Halicka – Stelmaszyk

II b-  Anna Herdzik

II c- Małgorzata Tarczyńska

III a – Wioletta Kozak

III b-  Krystyna Warsińska

III c- Renata Bławat

 

 

IV a – Paulina Kiepuszewska

IV b – Danuta Jasieńska

IV c – Daria Poborska

V a – Anna Rost

V b – Anna Kiełtyka

VI a – Joanna Polak

VI b – Marta Baranowska

VI c – Katarzyna Dziubańska

VII a – Anna Majcher

VII b – Katarzyna Mejer

VII c – Aneta Piotrowska

VII d – Roksana Piechocka

VII e – Beata Wysocka – Turek

VII f – Przemysław Tartanus

VIII a  – Waldemar Podgórski

VIII b – Agnieszka Bodzak

VIII c – Agnieszka Tartanus

VIII d – Małgorzata Pettkowska

VIII e – Barbara Ścięgaj

Nauczyciele świetlicy

Nauczyciele pracujący w świetlicy w roku 2021/22.

 1. Paliwoda Aleksandra – kierownik świetlicy
 2. Sadowska Anna
 3. Goral Agata
 4. Tlaga Ewa
 5. Sieradzka Małgorzata
 6. Arkuszewska Katarzyna
 7. Rekowska Anna
Nauczyciele biblioteki
 • Wiesława Cząstka
 • Katarzyna Mejer
Pedagog, Psycholog
 • Pedagog: Marianna Prochowska, Paulina Zakrzewska
 • Psycholog: Marta Rybus