+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VIII

AKTUALNOŚCI

Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej

W dniu 18 grudnia 2023 odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej. Uczniowie sami wyłonili zwycięzców oddając swój głos na jednego z wykonawców. I miejsce otrzymała Magdalena Cichowlas z klasy VIA II miejsce otrzymała Julia Mieczkowska...

czytaj dalej

Zbiórka charytatywna dla małej Kamilki

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przeprowadzili  zbiórkę pieniędzy dla chorej 2 letniej Kamilki.  Akcja za każdym razem ma większy odzew i angażuje więcej uczniów ze szkoły. Udało się zebrać ponad 5 tysięcy złotych. Głównymi organizatorami  są uczniowie klasy...

czytaj dalej

Finaliści konkursu „Masz Talent?” 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 22 kwietnia 2023 uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w finale Wojewódzkiego Konkursu "Masz Talent?" 2023: Grzegorz Bucholc z klasy VIB - miejsce I; Matylda Michalewska z klasy VIIA - miejsce III....

czytaj dalej

Akcja Charytatywna 7A dla Basi ❤️

W dniu 23 kwietnia uczniowie klasy 7A zorganizowali akcję charytatywną na rzecz chorej na SMA Basi Szamicz. Udało się zebrać 4 596 złotych i 55 groszy 🙂 Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. Klasie 7A gratulujemy postawy pełnej zaangażowania...

czytaj dalej

Młodzi Fizycy i komunikacja międzyludzka…

Tym razem na zajęciach Klubu Młodych Fizyków zmierzyliśmy się z dość nietypowym jak na fizykę tematem z serii zajęć "Być jak Ignacy". Przedmiotem dwóch kolejnych zajęć była komunikacja międzyludzka. Dowiedzieliśmy się do czego służy język i czym się...

czytaj dalej

Drukujemy w 3D!

Dzięki programowi "Laboratoria Przyszłości", w naszej szkole pojawiły się drukarki 3D. Uczniowie w trakcie lekcji mogą doświadczyć nowej technologii. Na lekcjach informatyki projektujemy, drukujemy i świetnie się przy tym bawimy. Wystarczy ciekawy...

czytaj dalej

Lego

Uczniowie uwielbiają zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego Spike. Klocki są wykorzystywane na zajęciach wyrównawczych oraz zajęciach lekcyjnych. Uczą poprzez zabawę. Podczas pracy z klockami Lego Spike dzieci są maksymalnie skupione i ćwiczą...

czytaj dalej

Młodzi Fizycy i siły wokół nas 🙂

Nasi młodzi fizycy doświadczalni w ostatnim czasie badali wpływ i oddziaływanie różnych sił na nasze życie. Pojawiła się siła grawitacji i stan nieważkości, siła tarcia i jej wpływ na ruch ciał, a także siła odśrodkowa. Dzięki pracy uczniów już wiemy, dlaczego z...

czytaj dalej