+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VIII

AKTUALNOŚCI

Konkurs Empik’u – zagłosuj

Konkurs Empik’u – zagłosuj

Zagłosuj na nasza szkołę w konkursie EMPIK’u. Organizator konkursu "1000 powodów by czytać" przesunął o kilka dni termin głosowania. Teraz to  okres od 2 listopada do 2 grudnia. Pamiętajcie o codziennym głosowaniu na pracę z naszej szkoły. Liczy się każdy głos....

czytaj dalej

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

W 2020 roku obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania przypadły na wtorek 29 września. To jedno z tych wydarzeń, które jest zarówno przyjemne jak i pożyteczne. Inicjatywa powstała w Polskiej Izbie Książki w 2001r. Patronką święta wybrano Joannę Porazińską. Celem...

czytaj dalej

Dzień języków obcych

26 września jest  Dniem Języków Obcych. W naszej bibliotece obchodziliśmy go 28 września.  Przez cały dzień uczniowie wypożyczali książki, używając zwrotów w językach obcych.  Oczywiście najczęściej był to język angielski, choć można też było usłyszeć  zdania...

czytaj dalej

Konkurs fotograficzny “Odkrywam Gdynię”

Biblioteka szkolna zaproponowała uczniom  klas I-VIII udział w konkursie fotograficznym „Odkrywam Gdynię”. Tematem konkursu było uwiecznienie na fotografiach najpiękniejszych miejsc naszego miasta. Otrzymaliśmy ciekawe zdjęcia wykonane w różnych zakątkach Gdyni ....

czytaj dalej
Walentynki w naszej bibliotece

Walentynki w naszej bibliotece

Z okazji Walentynek biblioteka zaprosiła uczniów na RANDKĘ W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ. Było gwarno i wesoło. Uczniów i książki połączyło przeznaczenie. Może ktoś dzięki tej akcji na zawsze złapał bakcyla czytania.

czytaj dalej
“Randka w ciemno z książką”

“Randka w ciemno z książką”

Z okazji walentynek biblioteka zaprasza uczniów klas 3-8  do udziału w akcji RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ. Przyjdź do biblioteki i sprawdź, z jaką książką połączy cię przeznaczenie. Może zakochasz się od pierwszej strony. Może to uczucie przyjdzie z kolejnymi...

czytaj dalej