+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VIII

AKTUALNOŚCI

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/24

21 CZERWCA 2024r. Klasy I – II godzina 8:30 – spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej Klasy III godzina 9:00 – spotkanie w sali gimnastycznej, potem przejście z wychowawcą do sali lekcyjnej. MIEJSCA SPOTKAŃ Z WYCOWAWCAMI KLAS I – III Klasa sala Ia 4 Ib 6 Ic 5 IIa 3...

czytaj dalej

Mistrzostwa Gdyni w Piłce Nożnej Dziewcząt

Dnia 25.04.2024r. zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Piłce Nożnej Dziewcząt. Dziewczyny z naszej szkoły jak zawsze waleczne i tym razem pokazały na co je stać zajmując 4 miejsce o włos od podium. Należą im się brawa tym bardziej, że w drużynie zadebiutowały...

czytaj dalej

Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej

W dniu 18 grudnia 2023 odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej. Uczniowie sami wyłonili zwycięzców oddając swój głos na jednego z wykonawców. I miejsce otrzymała Magdalena Cichowlas z klasy VIA II miejsce otrzymała Julia Mieczkowska...

czytaj dalej

Zbiórka charytatywna dla małej Kamilki

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przeprowadzili  zbiórkę pieniędzy dla chorej 2 letniej Kamilki.  Akcja za każdym razem ma większy odzew i angażuje więcej uczniów ze szkoły. Udało się zebrać ponad 5 tysięcy złotych. Głównymi organizatorami  są uczniowie klasy...

czytaj dalej

Finaliści konkursu „Masz Talent?” 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 22 kwietnia 2023 uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w finale Wojewódzkiego Konkursu "Masz Talent?" 2023: Grzegorz Bucholc z klasy VIB - miejsce I; Matylda Michalewska z klasy VIIA - miejsce III....

czytaj dalej

Akcja Charytatywna 7A dla Basi ❤️

W dniu 23 kwietnia uczniowie klasy 7A zorganizowali akcję charytatywną na rzecz chorej na SMA Basi Szamicz. Udało się zebrać 4 596 złotych i 55 groszy 🙂 Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. Klasie 7A gratulujemy postawy pełnej zaangażowania...

czytaj dalej

Młodzi Fizycy i komunikacja międzyludzka…

Tym razem na zajęciach Klubu Młodych Fizyków zmierzyliśmy się z dość nietypowym jak na fizykę tematem z serii zajęć "Być jak Ignacy". Przedmiotem dwóch kolejnych zajęć była komunikacja międzyludzka. Dowiedzieliśmy się do czego służy język i czym się...

czytaj dalej