+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VIII

AKTUALNOŚCI

Drukujemy w 3D!

Dzięki programowi "Laboratoria Przyszłości", w naszej szkole pojawiły się drukarki 3D. Uczniowie w trakcie lekcji mogą doświadczyć nowej technologii. Na lekcjach informatyki projektujemy, drukujemy i świetnie się przy tym bawimy. Wystarczy ciekawy...

czytaj dalej

Lego

Uczniowie uwielbiają zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego Spike. Klocki są wykorzystywane na zajęciach wyrównawczych oraz zajęciach lekcyjnych. Uczą poprzez zabawę. Podczas pracy z klockami Lego Spike dzieci są maksymalnie skupione i ćwiczą...

czytaj dalej

Młodzi Fizycy i siły wokół nas 🙂

Nasi młodzi fizycy doświadczalni w ostatnim czasie badali wpływ i oddziaływanie różnych sił na nasze życie. Pojawiła się siła grawitacji i stan nieważkości, siła tarcia i jej wpływ na ruch ciał, a także siła odśrodkowa. Dzięki pracy uczniów już wiemy, dlaczego z...

czytaj dalej

Kolejny sukces sportowy

I m-ce na Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w Piłce Siatkowej. Uczennice klas 7-8 były bezkonkurencyjne. Pokonały dziewczyny ze szkół podstawowych nr 11, nr 46 oraz Szkołę Amerykańską. Tym samym uzyskały awans do Mistrzostw Gdyni, które już niebawem. Skład drużyny:...

czytaj dalej

Złoty medal Weroniki w judo

18 lutego 2023r. Weronika Stacharska z klasy 8d zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Regionu Północnego Młodzików w Judo. Weronika pokonała zawodniczki z województw zachodnio -pomorskiego, pomorskiego, kujawsko -pomorskiego i warmińsko pomorskiego uzyskując tytuł...

czytaj dalej

Tak u nas wygląda fizyka 🙂

Na lekcjach doświadczamy różnych zjawisk fizycznych i nie tylko! Uczestniczyliśmy w grywalizacji "Elektryka prąd nie tyka", braliśmy udział w programie "Bezpieczniki Taurona. Włącz dla dobra dziecka." Tworzyliśmy gry dydaktyczne z działu Magnetyzm, graliśmy w...

czytaj dalej

XII Wojewódzki Konkurs ” Masz Talent”

Alicja Wojtaszak z klasy 8b zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Masz Talent" Zdobywając tym samym tytuł laureata. Swoim profesjonalizmem, stylizacja i przepięknym tańcem w stylu Jazz poruszyła serca zarówno jurorów jak i widowni. Z całego serca gratulujemy....

czytaj dalej

Wielki sukces naszej uczennicy

Uczennica naszej szkoły, Lena Najman, została laureatką konkursu chemicznego: „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WYKŁADOWCĄ” w ramach projektu „Science Clubs w Uniwersytecie Gdańskim – znane i nieznane oblicza nauki”. Lena otrzymała I miejsce za prezentację na temat „Co warto...

czytaj dalej