+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

KLASY IV-VIII

AKTUALNOŚCI

Finaliści konkursu „Masz Talent?” 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 22 kwietnia 2023 uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w finale Wojewódzkiego Konkursu "Masz Talent?" 2023: Grzegorz Bucholc z klasy VIB - miejsce I; Matylda Michalewska z klasy VIIA - miejsce III....

czytaj dalej

Akcja Charytatywna 7A dla Basi ❤️

W dniu 23 kwietnia uczniowie klasy 7A zorganizowali akcję charytatywną na rzecz chorej na SMA Basi Szamicz. Udało się zebrać 4 596 złotych i 55 groszy 🙂 Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. Klasie 7A gratulujemy postawy pełnej zaangażowania...

czytaj dalej

Młodzi Fizycy i komunikacja międzyludzka…

Tym razem na zajęciach Klubu Młodych Fizyków zmierzyliśmy się z dość nietypowym jak na fizykę tematem z serii zajęć "Być jak Ignacy". Przedmiotem dwóch kolejnych zajęć była komunikacja międzyludzka. Dowiedzieliśmy się do czego służy język i czym się...

czytaj dalej

Drukujemy w 3D!

Dzięki programowi "Laboratoria Przyszłości", w naszej szkole pojawiły się drukarki 3D. Uczniowie w trakcie lekcji mogą doświadczyć nowej technologii. Na lekcjach informatyki projektujemy, drukujemy i świetnie się przy tym bawimy. Wystarczy ciekawy...

czytaj dalej

Lego

Uczniowie uwielbiają zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego Spike. Klocki są wykorzystywane na zajęciach wyrównawczych oraz zajęciach lekcyjnych. Uczą poprzez zabawę. Podczas pracy z klockami Lego Spike dzieci są maksymalnie skupione i ćwiczą...

czytaj dalej

Młodzi Fizycy i siły wokół nas 🙂

Nasi młodzi fizycy doświadczalni w ostatnim czasie badali wpływ i oddziaływanie różnych sił na nasze życie. Pojawiła się siła grawitacji i stan nieważkości, siła tarcia i jej wpływ na ruch ciał, a także siła odśrodkowa. Dzięki pracy uczniów już wiemy, dlaczego z...

czytaj dalej

Kolejny sukces sportowy

I m-ce na Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w Piłce Siatkowej. Uczennice klas 7-8 były bezkonkurencyjne. Pokonały dziewczyny ze szkół podstawowych nr 11, nr 46 oraz Szkołę Amerykańską. Tym samym uzyskały awans do Mistrzostw Gdyni, które już niebawem. Skład drużyny:...

czytaj dalej

Złoty medal Weroniki w judo

18 lutego 2023r. Weronika Stacharska z klasy 8d zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Regionu Północnego Młodzików w Judo. Weronika pokonała zawodniczki z województw zachodnio -pomorskiego, pomorskiego, kujawsko -pomorskiego i warmińsko pomorskiego uzyskując tytuł...

czytaj dalej