Klasy trzecie aktywnie realizują zadania wynikające z Innowacji „Szkoła pełna niespodzianek”.

Za nami dwie kolejne wizyty w kinie. Obejrzeliśmy świetne produkcje dla dzieci: „Kajtek Czarodziej” i „Akademia Pana Kleksa”. W związku z filmem o Panu Kleksie mamy już pomysł na następny projekt, który zrealizujemy po feriach – przeniesiemy się do świata magii i wyobraźni.

Aktywnie uczestniczyliśmy w  obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

Systematycznie realizujemy zadania wynikające z programu „Szkoła pozytywnego myślenia” – staramy się wykorzystywać wszystkie fajne pomysły na co dzień.

Zorganizowaliśmy Minikoncerty  i Warsztaty świąteczne „Projektujemy modę” dla dzieci i rodziców. Mile spędziliśmy czas i stworzyliśmy bardzo modne, wygodne, świąteczne kreacje.

Udało nam się dać kilka chwil wytchnienia i radości siedmiorgu koleżankom i kolegom ze Szpitala Onkologicznego w Gdańsku. Otrzymaliśmy od nich listy, w których zawarli informacje o swoich wymarzonych prezentach od Mikołaja. Wraz z rodzicami uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej „Jedzie Mikołaj Święty, by Ktoś był Uśmiechnięty”.

Sami także gościliśmy Mikołaja i świetnie się z nim bawiliśmy. W prezencie otrzymaliśmy nie tylko małe upominki, ale także braliśmy udział w Warsztatach plastycznych „KOLORO”.

Wigilię i bal karnawałowy spędziliśmy w sympatycznej i wesołej atmosferze. Podobały nam się klasowe konkursy i zabawy taneczne. Pomysłowe i zabawne kostiumy dopełniały całości.

Nasz Samorząd Klas I-III ma regularne spotkania i fajne pomysły, które staramy się realizować.