+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

17 grudnia 2019 r. klasy drugie przygotowały dla swoich Rodzin i Przyjaciół „Świąteczny Koncert”. Impreza odbyła się w sali gimnastycznej o godzinie 17.00.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczyli się wierszy i piosenek, które zaprezentowali w czasie koncertu.  Wszystkie teksty były zabawne i bardzo ekspresyjne, znakomicie wprowadziły słuchaczy w cudowny, świąteczny nastrój. Oprócz piosenek w języku polskim, zaśpiewali również w języku angielskim.
Dekoracje, które w większej części przygotowały dzieci także nasuwały przyjemne, świąteczne skojarzenia. Każdy uczeń własnoręcznie przygotował prezent dla swoich najbliższych, który wręczył im na zakończenie imprezy. Goście bardzo licznie dopisali i wierzymy, że bawili się tak wspaniale jak same dzieci!

Wychowawcy klas drugich oraz nauczyciel jęz.angielskiego:
M. Ziniak, D. Borysławska, B. Czacharowska, D. Wojciechowska