Szanowni Państwo,

Poznajcie Marzycielkę Wiktorię, mieszkankę Gdyni, podopieczną Fundacji Mam Marzenie, której marzenie pragnie pomóc spełnić nasza szkoła. Ta pełna ciepła i pozytywnej energii dwunastolatka uwielbia konie w każdym wydaniu: zabawki, maskotki, poduszki, kolorowanki – konie są wszędzie! Regularnie uczęszcza na zajęcia hipoterapii, ta forma aktywności i przebywanie z końmi daje jej prawdziwe szczęście. Wiktoria to prawdziwa wojowniczka, każdego dnia, z pomocą Mamy, walczy o swoją sprawność. Wiktoria obsypuje ludzi komplementami na każdym kroku i wiecie co? – to jest bardzo fajne – wszystkim polecamy!!! Wiktoria marzy o nowych mebelkach do pokoju, oczywiście z motywem koni:)

Nasza szkoła pragnie wziąć udział w akcji Fundacji Mam Marzenie Zamień kwiaty na marzenia i pomóc zrealizować to marzenie.

W imieniu własnym i Grona Pedagogicznego wspólnie zachęcam, aby w dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie naszej szkoły, zamiast kwiatów dla nauczycieli wsparli akcję na spełnienie marzenia Wiktorii, wrzucając darowiznę finansową do przekazanych przez Fundację Mam Marzenie biało-zielonych puszek, przeznaczonych do zbiórki publicznej.
Każda klasa zbiera datki do swojej puszki. Wszystkie środki, które uda się zebrać na zakończenie roku szkolnego 2021/2022 zostaną przekazane na spełnienie marzenia Wiktorii.

Mocno trzymamy kciuki!

I z góry dziękujemy za każdy datek na ten cel 🙂

Po więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie odsyłamy na stronę mammarzenie.org

Pozostaję z wyrazami szacunku.

Marta Szymańska