+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Szanowni Państwo,

Pragnę przekazać serdeczne podziękowania dla Centrum Handlowego RIVIERA w Gdyni za zakup sprzętu komputerowego i przekazanie go za pośrednictwem Gminy Miasta Gdyni na zasadzie bezpłatnego wypożyczenia na czas społecznej kwarantanny uczniom i nauczycielom, którzy z różnych względów tego rodzaju narzędzi w domu nie posiadali.
Było to nieocenione wsparcie działań miasta, które w ostatnim czasie w trybie pilnym dokonywało zakupów z miejskiego budżetu oraz programu ministerialnego. W czasie epidemii, kiedy praca odbywa się w trybie zdalnym, zakupiony sprzęt trafił do potrzebujących osób i pozwolił im kontynuować naukę.

Dziękując za sprzęt i wrażliwość społeczną, życzę zdrowia Państwa pracownikom oraz szybkiego powrotu do pracy w dotychczasowym trybie. – Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdyni