+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

W ramach Promocji Zdrowia w miesiącach od września do listopada odbyły się następujące inicjatywy. Przeprowadzone zostały rozmowy z dziećmi na temat bezpieczeństwa „Każde dziecko to bezpieczny i zdrowy uczeń”. Na podstawie przygotowanej wcześniej prezentacji w programie genially odbył się Światowy Dzień Drzewa w klasach oraz w świetlicy. Przygotowana została tablica, która ma na celu uświadomienie dzieciom jak duży wpływ na nasze życie mają drzewa. Przeprowadzone zostały konkursy plastyczne. W świetlicy szkolnej dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, w których miały możliwość wykonania drzewa w 3d.  Odbył się Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania ,w ramach którego odbył się międzyklasowy konkurs „Kraina owocowo-warzywna” z którego wyłonieni zostali zwycięzcy. W świetlicy odbył się „Dzień Jabłka”. Dzieci wykonywały prace rożnymi technikami plastycznymi. Odbyliśmy rozmowy na temat zdrowego odżywiania oraz wartości odżywczych warzyw i owoców. Przed nami kolejne działania, już nie możemy się doczekać

.Zapraszamy do obejrzenia prezentację z okazji „Światowego Dnia Drzewa”- tutaj