+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Dnia 14 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice uczniów klas pierwszych.
Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 20 im 2 Morskiego Pułku Strzelców. Dowodem były akty pasowania na ucznia wręczone dzieciom przez wychowawców. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.
Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.