+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Po wakacyjnej przerwie znowu w naszej świetlicy zagościł gwar i zabawa!
Wrzesień rozpoczęliśmy pod znakiem bezpieczeństwa, wspólnej integracji oraz wspomnień wakacyjnych wspomnień. Nasi uczniowie poprzez udział w różnorodnych formach zajęć zapoznali się z Regulaminem Świetlicy. Dużo czasu poświęciliśmy na pogadanki dotyczące tematu bezpieczeństwa w czasie pandemii. Rozmawialiśmy o prawidłowym i bezpiecznym zachowaniu zarówno w szkole jak i w drodze do niej, w świetlicy oraz na boisku szkolnym.
Dzięki temu zabawa, nauka jak i odpoczynek w świetlicy będą przebiegać w miłej, a przede wszystkim bezpiecznej atmosferze!
Na chwilę przenieśliśmy się do „Krainy marzeń” aby wspólnie stworzyć szkołę marzeń. Powstało wiele kolorowych oraz różnorodnych prac.
15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W naszej świetlicy również zagościły kropkowe prace😊. Dzieci zaangażowały się w przygotowanie kropkowych, niepowtarzalnych dzieł sztuki.
28 września to „Dzień Jabłka” – zapoznaliśmy się z wartościami odżywczymi tego owocu, poznaliśmy przepisy na bardzo smaczne dania z jabłkiem w roli głównej, a także stworzyliśmy piękne portrety jabłuszek wielorodnymi technikami plastycznymi.
23.09.10. wspólnie przywitaliśmy Panią Jesień piosenką.
To będzie na pewno kreatywny, pełen działania rok!:)