+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Szanowni Państwo!

Zapewne pamiętacie Państwo zeszłoroczną akcję przeprowadzoną w naszej Szkole na zakończenie roku szkolnego –  „Zamień kwiaty na marzenia”. Dzięki tej wspaniałej inicjatywie, zakończonej pełnym sukcesem, udało się zebrać fundusze i spełnić marzenie Wiktorii
o meblach do pokoju. Zbudowani i poruszeni tak wspaniałym podejściem Państwa do zeszłorocznej akcji, również w tym roku szkolnym pragniemy spełnić kolejne dziecięce marzenie podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. W związku z powyższym Grono Pedagogiczne SP 20 w Gdyni gorąco zachęca Państwa do zrezygnowania z obdarowania ulubionych Nauczycieli kwiatami, a w zamian za to przeznaczenia dowolnej kwoty na marzenie Piotrka i wrzucenie jej do puszek dostępnych w każdej klasie w dniu zakończenia roku szkolnego. Razem uwierzmy w magię i moc dziecięcych marzeń!

Poniżej przedstawiam postać Marzyciela Piotrka z Gdyni i jego marzenie:

Piotrek to niesamowicie inteligentny, dowcipny i niezwykle empatyczny jak na swój wiek nastolatek. Nasz Marzyciel ma wiele pasji: uwielbia układać klocki lego, gotować, czytać Harrego Pottera, bardzo lubi matematykę, pasjonuje się również rozwiązywaniem zagadek logicznych. Jak większość nastolatków Piotrek uwielbia grać w gry komputerowe, zanurzyć się w wirtualny świat, który dostarcza mu ogrom radości. Tam może poczuć się jak ryba w wodzie. Ze względu na długi i trudny proces leczenia, to obecnie jedyny w pełni dostępny dla niego świat.  Piotrek ma głowę pełną pomysłów, nie poddaje się przeciwnościom losu i zaraża swoim optymizmem. Przebywanie w jego towarzystwie sprawia, że świat pięknieje od jego uśmiechu, serca biją mocniej, a gwiazdy świecą jaśniej. Największym marzeniem Piotrka, jak na prawdziwego pasjonata gier komputerowych przystało, jest zestaw gracza, w skład którego wchodzą: fotel gamingowy Diablo, klawiatura, słuchawki, mysz z podkładkami.

Poniżej więcej informacji o Piotrku i jego marzeniu oraz o działalności Fundacji Mam Marzenie:

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/10321-Piotr