+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Głosowanie trwa od 5 do 19 września w formie elektronicznej na stronie internetowej bo.gdynia.pl, możliwe jest też zagłosowanie w stacjonarnych punktach do głosowania, który znajdują się m.in. w Centrum Sąsiedzkim Przystań Lipowa 15 a także w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na Karwianach.
Mieszkańcy mogą głosować na projekty ogólnomiejskie (tzw. Klimatyczny Budżet Obywatelski) oraz projekty dzielnicowe duże i małe, mając przy tym możliwość wyboru do 3 projektów w każdej z kategorii.
Po 4 dniach głosowania nasza dzielnica plasuje się na miejscu drugim w rankingu frekwencji dzielnic.
W dzielnicy z najwyższą frekwencją zostanie zrealizowany 1 dodatkowy projekt dzielnicowy duży (tzw. pierwszy pod kreską) a w dzielnicach, które zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu frekwencji, zostaną zrealizowane – również „pierwsze pod kreską” – dodatkowe projekty małe. Przeznaczone na nie zostaną środki spoza puli Budżetu Obywatelskiego.