W grudniu 2020r. w naszej szkole odbył się Rodzinny Konkurs Literacki – „Tajemniczy kufer…”. Do konkursu zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas I – III. Celem konkursu było propagowanie i doskonalenie umiejętności pisarskich oraz rozwój wyobraźni i twórczego myślenia u dzieci w okresie edukacji wczesnoszkolnej. Wybór najlepszych prac był trudny, gdyż uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w ujęciu tematu. Ich prace świadczą o dużym oczytaniu i nie mniejszej wyobraźni. Prace zostały oceniane w trzech kategoriach: klasy I, II i III.

A oto laureaci konkursu:

I miejsce – Kalina Lipska 1b
II miejsce – Stanisław Świetlikowski 1c
III miejsce – Pola Kardaszewska 1a

I miejsce – Aleksandra Krupska 2a
II miejsce – Katarzyna Żywicka 2c i Hanna Kowalewska 2a
III miejsce – Michał Fijołek 2a i Adam Szmidtka 2a

I miejsce – Wiktor Lipski 3a, Amelia Nogalska 3b i Anna Kubiszewska 3c
II miejsce – Wiktoria Wasilewko 3a, Zuzanna Lewandowska 3a i Zofia Zeidler 3c
III miejsce – Matylda Mikołajczak 3a, Pola Stolarczyk 3b, Mateusz Ziętara 3c i Mateusz Król 3c

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz trud włożony w napisanie prac, życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane w SZKOLNYM INTERNETOWYM KĄCIKU: „Jestem młodym pisarzem…”.

Organizatorzy: Czacharowska, M. Tarczyńska, M. Ziniak