„Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia” – Loranc

Świetlica szkolna składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz  FUNDACJI Z POMPĄ.

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w naszą akcję. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej inicjatywy byłoby niemożliwe. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem  włączyli się do przygotowania  kiermaszu świątecznego. Kupując ozdobę na Kiermaszu Wielkanocnym wsparliśmy dzieci z białaczką.

Razem udało się nam zebrać kwotę 3855,70 zł.

Jeszcze raz dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

Nauczyciele świetlicy.