+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Dnia 22 września w naszej szkole odbyło się „Powitanie jesieni”. W tym roku uczniowie klas I-III z samego rana otrzymali tajemniczy list od Pani Jesieni, która zaplanowała dla nich atrakcje na czas trwania lekcji – przecież ten dzień jest przeznaczony na zabawę!

Na początek dzieci wraz z wychowawcą oczywiście odczytały list, a następnie udały się poza szkołę w celu poszukiwania pierwszych oznak jesieni. Potem wrócili do swoich sal i grupowo wykonali farbami piękne jesienne dzieła, które zresztą można było podziwiać na korytarzach w nowej części szkoły. Po zajęciach w klasach chętni uczniowie wzięli udział w jesiennym pokazie mody, a jury wybrało kilka strojów, które zostały nagrodzone. To nie koniec atrakcji, bowiem przed dyskoteką i zabawami muzycznymi uczennica z klasy IIc, Agata, zaprezentowała swoim rówieśnikom choreografię baletową – po prostu coś pięknego J Na zakończenie pojawiła się dj’ka Sowa i porwała wszystkie dzieci do tańca – nastąpiło dyskotekowe szaleństwo!