+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice, Przyjaciele Naszej Szkoły!

Już w przyszłym tygodniu uroczyście zakończymy rok szkolny 2023/2024! Rozpocznie się czas upragnionych wakacji!
Całe Grono Pedagogiczne pragnie przemienić Wasze wzruszające podziękowania i wyrazy sympatii w przepiękną ideę spełnienia marzenia Podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.
To już trzeci raz, kiedy wspólnie możemy wziąć udział w akcji „Zamień kwiaty na marzenia” i    spełnić marzenie chorego dziecka. Kochani, kwiaty szybko więdną, a wspomnienia dziecka, którego marzenie się spełni, zostaną na zawsze!
Wzorem lat ubiegłych serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy poprzez udział w zbiórce pieniężnej – datki będzie można wrzucać do skarbonek, które podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego znajdować się będą u Wychowawców Klas.
W tym roku pragniemy spełnić marzenie jedenastoletniego Oliwiera. Chłopiec marzy o laptopie, który ułatwi mu naukę i uzupełnianie braków spowodowanych chorobą i ciągłymi nieobecnościami w szkole. Poniżej opis profilu Marzyciela:
https://www.mammarzenie.org/marzyciele/10792-Oliwier

Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie znajdziecie Państwo pod adresem: www.mammarzenie.org