+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 20. Konkurs polega na wykonaniu lapbooka o Polsce (własnoręcznie zrobiona książka przedstawiająca informacje o kraju: flaga, stolica, symbole, największe miasta, rzeki, góry, ciekawostki, architektura, zabytki, miejsca, osoby, itp.). Regulamin konkursu:

  1. Konkurs polega na wykonaniu pracy – lapbooka o Polsce. Lapbook to wykonana własnoręcznie teczka tematyczna pełna kieszeni z zagadkami, schowków z informacjami, kopert z zadaniami, zakamarków z różnymi materiałami. Dodatkowe informacje o tym, jak wykonać lapbooka, można znaleźć także w Internecie, np. na stronie: https://kreatywnapedagogika.wordpress.com/2017/02/28/lapbook-dla-kazdego/
  2. Pracę można przygotować, wykorzystując materiały papiernicze i inne, np. filc, wełnę, sznurek, korek itp. zgodnie z zamysłem autora.
  3. Format pracy: dowolny.
  4. Lapbook muszi być autorstwa jednej osoby. Praca powinna zostać podpisana na odwrocie danymi osobowymi: imię i nazwisko autora pracy, klasa.
  5. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 26 listopada 2019 r.
  6. Termin rozstrzygnięcia konkursu – grudzień 2019 r.
  7. Przystępując do konkursu i akceptując niniejszy regulamin uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (imię i nazwisko, klasa) przez organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

SerdSerdecznie zapraszamy do udziału!
Organizatorzy konkursu: Katarzyna Arkuszewska Anna Sadowska