+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Dnia 7 lutego 2023 r.  odbył się bal karnawałowy klas pierwszych.  Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Tego dnia klasy zamieniły się w piękne sale balowe. Dzięki pomocy rodziców sale przyozdobiły różnokolorowe balony i serpentyny. Przepiękny wygląd, wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci były przebrane w kolorowe stroje, które zaprezentowały podczas balu. Dzieci wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach muzyki! Nauczyciele urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i zabawami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Warto to powtórzyć w przyszłym roku!

      Zatem do zobaczenia na  następnym balu karnawałowym 2024 !