+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Ju偶 min臋艂y ostatnie zaj臋cia z cyklu „By膰 jak Ignacy” w tym roku. Ostatni temat nie by艂 mo偶e zbyt interesuj膮cy dla naszych M艂odych Fizyk贸w („Podstawy ekonomii”), ale podo艂ali! Co prawda, nie wyobra偶aj膮 sobie, by za buty zap艂aci膰 mlekiem w formie barteru, ale przynajmniej pr贸bowali i wzi臋li udzia艂 w zaimprowizowanej wymianie… Jednym z zada艅 by艂o te偶 ustalenie cen r贸偶nych przedmiot贸w i tu, tylko dzi臋ki Jankowi nie polegli艣my ca艂kowicie. Kolejne zaj臋cia dotyczy艂y kryptowalut i token贸w NFT. Ta cz臋艣膰 by艂a dla naszych Klubowicz贸w zdecydowanie mniej interesuj膮ca.

Do艂膮czamy tak偶e nasz膮 prac臋 konkursow膮 „Szyfry” – na obecnie szeroko znan膮 melodi臋. Prosimy o trzymanie za nas kciuk贸w, by nasza Szko艂a wygra艂a! I zapraszamy serdecznie do obejrzenia teledysku: