+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Od rozpoczęcia roku szkolnego minęło już kilka tygodni i klasy trzecie nadal chętnie współpracują w ramach Innowacji „Szkoła pełna niespodzianek”.

Mamy już za sobą wspólne wyjście do kina na film pt. „O psie, który jeździł koleją”. Opowieść filmową będziemy mogli porównać z książką, którą omówimy na zajęciach. Wszyscy byliśmy bardzo zainteresowani i wzruszeni losem głównej bohaterki i jej psa.

W październiku realizowaliśmy projekt – Tydzień Uczniowskiej Supermocy i kolejne zadania programu „Szkoła pozytywnego myślenia”. Dzięki temu powstały trzy trony na których może usiąść każdy, kto czuje lub chce poczuć w sobie wyjątkową dla siebie moc. W czasie ich projektowania i budowania świetnie się bawiliśmy, było dużo śmiechu.

Pod koniec października odbyło się pierwsze spotkanie klas III dotyczące organizacji Samorządu Uczniowskiego w klasach młodszych. Czeka nas jeszcze trochę pracy, ale jesteśmy dobrej myśli, że poradzimy sobie z tak trudnym zadaniem. Trzymajcie za nas kciuki.