+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Właśnie wkroczyliśmy w II półrocze roku szkolnego. To dobry czas, by przedstawić działania SU, które odbyły się w minionym półroczu.

– Samorząd Uczniowski przygotowywał informacje, które zamieszczał na tablicy na dolnym korytarzu. Dzięki nim pamiętamy o Rocznicy wybuchu II wojny światowej, Dniu Edukacji Narodowej, Rocznicy Odzyskania Niepodległości, Mikołajkach i o nadchodzących Walentynkach.

– 29 listopada odbyła się szkolna dyskoteka Andrzejkowa. Jak mówią nasi uczniowie, zabawa była rewelacyjna. To zasługa tej wspaniałej ekipy: Ali, Kacpra, Emilki, Magdy z klasy 8C, którzy swoją zabawą zachęcili do tańca wszystkich uczestników naszej dyskoteki!

– 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował akcję ,,CZAPKĘ MIKOŁAJA NA GŁOWĘ WŁÓŻ”. To już tradycja. Jak co roku nasi uczniowie spisali się na medal i wszyscy zameldowali się w mikołajowych czapkach a szkoła wyglądała jak FABRYKA MIKOŁAJA.

– 31 stycznia odbyła się karnawałowa dyskoteka klas 4–8. Tak jak poprzednio nasi uczniowie świetnie się bawili pod przewodnictwem  uczniów z Samorządu Uczniowskiego z klasy 8C: Ali, Kacpra W., Kacpra W, jego brata Bartka, Emilki, Maciusia.

W najbliższym czasie pamiętajcie o Walentynkach.
Organizujemy Pocztę walentynkową w dniach  10–13 lutego. Jeśli chcesz dyskretnie za naszym pośrednictwem przekazać ukochanej osobie walentynkę, wrzuć do skrzynki swój liścik. Skrzynka wystawiona będzie na każdej długiej przerwie przy tablicy samorządu w dniach: od poniedziałku 10 lutego  do czwartku 13 lutego.