+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Pierwszy semestr upłynął nam bardzo intensywnie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w konkursach organizowanych przez nauczycieli świetlicy, m.in. rodzinnym konkursie fotograficznym „Mój Pupil”, konkursie plastyczno-technicznym „Niezwykłe anioły”, „Polska ukryta w Lapbooku” oraz międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Pocztówka z Kaszub”. Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy „Świąteczny kiermasz”, z którego zebrane środki przekazaliśmy „Fundacji z pompą – pomóż dzieciom z białaczką”.
Niestety za oknami brakuje nam prawdziwej zimowej aury, jednak nie można tego samego powiedzieć o naszej świetlicy. Każdą tablicę naszej sali zdobią wykonane przez uczniów prace plastyczne, przywołujące świąteczny oraz zimowo-noworoczny nastrój.
Po feriach wróciliśmy wypoczęci i pełni nowej energii do pracy i zabawy!