+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

W dniu 16 grudnia w naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs piosenki i poezji świąteczno-zimowej. Uczniowie przygotowywali się do niego od kilku tygodni. W konkursie wzięło udział wielu utalentowanych młodych artystów.

Jury miało nie lada trudność w wyborze zwycięzców, gdyż każdy z uczestników zaprezentował się znakomicie. Ostatecznie jednak po długich obradach wybrano zwycięzców. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy.

Poezja
I miejsce – Kalina Boguszewska, klasa 2 b
II miejsce- Maksymilian Miłoszewski, klasa 3 a
III miejsce- Małgorzata Mieczkowska, klasa 1 b
Wyróżnienie- Jakub Prokopski, klasa 1 a

Piosenka
I miejsce – Wiktoria Sujkowska, klasa 3 a
II miejsce- Antonia Bieleninik, klasa 3 a
III miejsce- Agata Kulpa, klasa 1 c
Wyróżnienia: Marianna Czajka z klady 1 b, Leon Lange z klasy 1 c, Anna Pietkiewicz z klasy 2 a.

Konkurs był wspaniałą okazją do tego, by uczniowie mogli  zaprezentować swoje talenty przed szerszą publicznością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy i już teraz zapraszamy na kolejne edycje tego wyjątkowego wydarzenia.