+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Pierwszy tydzień listopada rozpoczęliśmy od tematów związanych z nadchodzącym Świętem Niepodległości. Wspólnie śpiewaliśmy, oglądaliśmy filmy edukacyjne oraz rozwiązywaliśmy łamigłówki. W kolejnym tygodniu dużo rozmawialiśmy o emocjach, przyjaźni i uczuciach. W świetlicy powstało wiele ciekawych prac plastycznych improwizowanych przez uczniów. W trzecim tygodniu listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Kolorem przewodnim był kolor niebieski jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane. Tworzyliśmy poradniki na temat sposobów integracji i włączenia do zabaw nowych dzieci. Pod koniec miesiąca obchodziliśmy w świetlicy Andrzejki oraz Katarzynki, wyczuwalna była atmosfera magii. Wspólnie wróżyliśmy, urządzaliśmy wyścigi butów oraz dużo tańczyliśmy.”