+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

W październiku w naszej świetlicy bardzo dobrze się bawiliśmy. Rozmawialiśmy na temat naszych czworonożnych przyjaciół. Wspólnie wykonywaliśmy duże plakaty zwierzaków wypełnione różnorodnymi kolorowymi, świecącymi rodzajami papierów. Rozmawialiśmy o tym jak można pomagać zwierzętom. Towarzyszył nam nastrój muzyczno-taneczny, który zdecydowanie poprawiał wszystkim humory😊 Mieliśmy okazję poznać podwodne życie na podstawie filmów edukacyjnych oraz różnorodnych prezentacji, jak również wykonanych prac plastycznych.
Dnia 11.10. obchodziliśmy „Światowy Dzień drzewa”, w którym rozmawialiśmy m.in. o tym czy sadzenie drzew uratuje nas przed katastrofą ekologiczną. W ramach tygodnia „Jesień w lesie” poznaliśmy zwierzęta w nim zamieszkujące, jak również wykonaliśmy piękne prace plastyczne z wykorzystaniem m.in. gazet, farb itp.
27.10. braliśmy udział w akcji „Przerwa na czytanie” w ramach II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie, która odbyła się po drugiej lekcji.
Kolejny miesiąc zapowiada się równie ciekawie!!!  Do zobaczenia wkrótce !!! 😊