+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl
W I półroczu zorganizowaliśmy wiele konkursów, kiermaszów książek oraz jak co roku angażowaliśmy się w pomoc charytatywną.  Nasze konkursy: – konkurs z okazji DNIA CHŁOPAKA – wybór najsympatyczniejszego chłopca w szkole –                                                                   bezkonkurencyjny  okazał się Bartek Siedlecki z klasy 7F – konkurs plastyczny z okazji Dnia Psa na temat – MÓJ PRZYJACIEL PIES                                                                3 wyróżnienia zdobyły prace wykonane przez uczennice klasy 5B:                                                                                     Julię Kubic                                                                                    Karolinę Sujkowską                                                                                   Polę Podlaska – konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną ,,Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj” – współpraca z biblioteką – pomoc przy organizacji Międzynarodowego Dnia Kropki – współpraca z biblioteką – pomoc przy organizacji kiermaszów książek Akcje szkolne i charytatywne: szkolna akcja mikołajkowa CZAPKI MIKOŁAJA NA GŁOWĘ WŁÓŻ GÓRA GROSZA  organizowana przez fundację  „Serca dla Maluszka – zbiórka żywności i ciepłych okryć dla podopiecznych z CIAPKOWA – udział wraz z rodzicami  klas 5A i 5B w ogólnopolskiej akcji  ŚWIĄTECZNA  PACZKA  dla wybranej   rodziny pani Katarzyny z Gdyni Nasz Samorząd tworzy grupa bardzo zgranych uczniów, chętnych do działania, kreatywnych, mających głowy pełne pomysłów, potrafiących poświęcić swój wolny czas na pomoc potrzebującym. Niestety pandemia nie pozwala nam na realizację wielu pomysłów związanych z integracją całej społeczności uczniowskiej, takich jak: dyskoteki, bale karnawałowe, nocne kino w szkole itp. Pomimo to, jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły każdego z uczniów.