+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Świetlica szkolna składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz  FUNDACJI Z POMPĄ.
Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w naszą akcję. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej inicjatywy byłoby niemożliwe. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem  włączyli się do przygotowania  kiermaszu świątecznego. Kupując ozdobę na Kiermaszu Bożonarodzeniowym wsparliśmy dzieci z białaczką.
Razem udało się nam zebrać kwotę 3500 zł.
Jeszcze raz dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.
Nauczyciele świetlicy.