+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Drogie dzieci, drodzy rodzice!!!

Niestety nie możemy się spotkać w naszej szkolnej świetlicy, ale mimo tego przygotowałyśmy dla was kilka zadań, na każdy dzień coś nowego.

Zadania na ósmy tydzień (18.05–22.05) znajdziesz tutaj: klik. W tym tygodniu zapraszamy was na podróż i wspólne odgrywanie skarbów jakie oferuje nam przyroda na całym świecie. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas aktywności, przypadną ci do gustu.

Byłoby nam bardzo miło, gdybyście zechciały dzielić się z nami efektami korzystania z naszych propozycji spędzania wolnego czasu poprzez wysyłanie nam zdjęć na adres mailowy: a.paliwoda@sp20gdynia.pl

Wszystkie nadesłane zdjęcia zamieszczone będą na stronie internetowej szkoły!!!

Ponadto w każdy piątek będziemy zamieszczały przesłane przez was propozycje zabaw, gier, eksperymentów, przepisów kulinarnych, tak żeby inni mogli z nich skorzystać. To będzie przestrzeń do wykorzystania dla każdego z was. Kto wie, może kogoś to zainspirujecie do upieczenia pysznego, poleconego przez was ciasta, zagrania w wymyśloną przez was grę, przeczytania poleconej przez was książki. Wszystkie wasze propozycje będą zamieszczane w prezentacji w zakładce „piątek”.

Pomysły należy przysyłać na adres mailowy: a.paliwoda@sp20gdynia.pl

Do każdego czwartku do godziny 12:00