+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Przygotuj swoją ulubioną kolędę lub pastorałkę. Zgłoś swoje uczestnictwo w świetlicy do dnia 20.12.2019r. (piątek)
Przynieś podkład muzyczny lub zagraj sam na instrumencie (akompaniować mogą również rodzice).
Przyjdź, zaśpiewaj i baw się świetnie. Czekamy na Ciebie!

REGULAMIN ŚWIETLICOWEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

TERMIN KONKURSU: 07.01.2020r. godzina 17.00 w świetlicy.

WARUNKI UCZESTNICTWA:  Do udziału w konkursie zapraszamy solistów z klas I-III. Prezentacja konkursowa obejmuje wyłącznie następujące formy:  wokalną lub wokalno – instrumentalną. Uczestnik ma obowiązek dostarczyć podkład muzyczny na nośniku pendrive lub płycie CD (format pliku muzycznego mp3 lub audio) lub przygotować instrument, na którym będzie grał samodzielnie. Dopuszczalny jest akompaniament grany przez rodzica lub opiekuna uczestnika. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do wykonania jednej polskiej kolędy lub pastorałki.

CELE KONKURSU:

– kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania oraz popularyzacja polskich kolęd i pastorałek

– integracja środowiska szkolnego

 – rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci  i ich uzdolnień muzyczny

OCENA I NAGRODY:  Komisja oceniać będzie:

* walory głosowe

* muzykalność i poczucie rytmu

* dykcję

* dobór repertuaru i interpretację

* ogólny wyraz artystyczny  

Wśród uczestników zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia oraz dyplomy uczestnictwa dla każdego ucznia. Zgłoszenia uczniów do udziału w konkursie przyjmujemy do dnia 20.12.2019r. w świetlicy szkolnej.

Aleksandra Paliwoda
Weronika Halicka-Stelmaszyk