+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Dzieciaki z klasy IIc postanowiły zasłużyć po raz kolejny na miano bliskich pomocników św. Mikołaja.  Jedna z naszym mam zdobyła trzy listy napisane przez dzieci przebywające w Klinice Pediatrii na Oddziale Hematologii i Onkologii w Gdańsku.

Wszyscy zgodnie postanowiliśmy, że zrobimy wszystko, aby spełnić marzenia naszych dwóch nowych kolegów i koleżanki zawarte w listach do Mikołaja.

Zabraliśmy się do pracy i powstały śliczne, świąteczne rysunki, które ozdobią salę i umilą czas nowym znajomym. Każde dziecko napisało także listy do chorych osób.

Rodzice pozostający w stałym kontakcie z Mikołajem zdobyli wszystkie rzeczy o które prosiły dzieciaki. Pięknie zapakowali prezenty i zawieźli do Kliniki. Wszystkie upominki zostały wręczone i wywołały szerokie uśmiechy na twarzach obdarowanych osób.

Uczniowie klasy IIc wraz z rodzicami i wychowawcą bardzo cieszyli się, że dzięki współpracy z Mikołajem odgonili choć na chwilę smutek od dziewcząt i chłopców nie mogących spędzić tych Świąt w domach.

Fajnie jest pomagać i fajnie jest być pomocnikiem pewnego brodatego pana 😊